• kocoro1987
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

• Become Legend modoyla ilgili bir kaç bilgi aktarmak istiyorum bu yazımda .....

Oyuna başladıgınızda ilk önce diğer klüplerin seni izlemeye aldığı   hazırlık macı tadında bir seçmeler macına cıkıyorsun  .Bu maç fazla önemli olarak görünmesede ,kariyerinin belli bir bölümene direkt olarak orta dereceli bir etkisi var.Bu maçta  oyuncunun maç içerisindeki stratejisi oynadıgı mevgiye göre değişiklik göstermekte .Bu yüzden sizin de yapmanız gereken  bu olmalı.Örnek gösterecek olursak ;

DMF oynuyorsanız oyunu yönlendirip defans ile ortasahanın bağlandısını iyi kurmanız lazım buyüzdende hep pas yapmanız ve devamlı koşmanız gerekiyor.

AMF - <span style="color:#00ff00;">CMF  oynuyorsanız ataklarda oyunu iyi okuyup  kanatlara ve defansın arkasına iyi paslar atmanız gerekiyor .Güçünüzü ortasaha ile rakip takımın kalesi arasındaki alanda kullanıp hızınızı idareli biçimde tüketmeniz gerekiyor.İsabetli pas yüzdesinin iyi olmasının yanında muhakkak kaleyi bulan 2-3 şut çekmeniz gerekmektedir.

SMF  oynuyorsanız oynadıgınız kanadı koridora  cevirmeniz gerekiyor isabetli ortalarınız size artı puan katarken hucum ederken  kaleciden ve defanstan dönen topları iyi takip etmeniz yeterli .

CF - WF - SS oynuyorsanız yapmanız gereken teksey gol atmak,  devamlı golü düşüneceksiniz tabiri caizse gol ile yatıp gol ile kalkacaksınız.Eğer CF oynuyorsanız illa asist yapacağım diye bir derdiniz olmasın fazla bir etkisi olmuyor .Ama WF veya SS oynuyorsanız asist yapınca artı puan kazandırmıyor değil.

Seçmelerde göstermiş oldugunuz performans sürdürmekte oldugunuz kariyerinizdeki gelişiminizin belli bir bölümüne etki yapmakta .Şöyleki maçtan sonra cıkan özellikler tablosundaki gelişim seviyenizin üstüne eklenen kırmızı renkteki seviyeler maçta atmış oldugunuz  şut ,pas koştuğunuz mesafenin gelişiminize yansıyan kısmıdır.Maçta yaptıklarınıza ektradan bir puan eklenir  sonrasında bu kırmızı renkteki puanınız oluşur onunda üstüne sabit olan yeşil renkteki puan eklenir .Bu ekstra puan seçmelerdeki performansınızın  etkisinidir.

Size ufak bir öneri kariyerinize İngiltere Liginde başlayın .Çünkü İngiltere Ligi ligler klasmanında en üst sırada , diğer takımların oyuncuya bakış açısı liglere göre değişkenlik gösterebiliyor .

THE END

Bu yazı dizisiyle ilgili iyi yada kötü eleştirilerinizi bu konu altında rahatlıkla dile getirebilirsiniz .Eğer devam etmemem gerekiyorsa insanlara eziyet etmenin bir anlamı yok değil mi? </span>
  • Reklam
  •  
  • AnatoL
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • bilmeyenler için çok iyi bir bilgi

Sorunlarınız için özelden ulaşın. Yazdığım konulara tekrar dönemiyorum.
  • bugraturker1
    Kayitli Üye

• vallaha ben hile yapmadan real madride kadar geldim ilk sezonda çok güzel bir açıklama yapmışsın arkadaşlara yardımcı olmuşsun saol
  • kocoro1987
    Kayitli Üye

• Hile yapsanda fazla bir işe yaramıyo .Real madrid seni geleceğin genç yıldızı gördüğü için kadrosuna katmış.Takımlar transfer etceği oyuncunun ilk önce oynadıgı maç sayı  gösterdiği gelişimi  ve mevkisiyle orantılı yapmış oldugu iyi işleri baz alıyor. Seni kadrolarına katmasının nedeni bu 'Bu oyuncunun kumaşı sağlam ' demişlerdir ve seni kadrolarına katmışlardır.Başarılar  unutma istikrar çok önemli
  • AnatoL
    Kayitli Üye

• evet ilk yılı bitirdim transfer teklifleri geldi iki save yaptım biri barcelonada biri real madrid de hemde hilesiz

realde sabahçı oynuyorum barçada öğlenciD:

Sorunlarınız için özelden ulaşın. Yazdığım konulara tekrar dönemiyorum.
  • kocoro1987
    Kayitli Üye

• mlg556
    Kayitli Üye

• Haklısın ben ilk ispanya liginde başladım ya 6 sene deportivoda kaldım rankda 1. yiz ama baydı amateur oynuyorum o kadar gol attim daha kaldim sonra ingiltere liginde açtım ilk 2 sezon north east london oranın kadrosu iyiydi ama 3. sezon bordeaux tan teklif geldi bende oraya gittim 3. sezonda (Deportivo la Coruna 'dan iyidir. )
  • Reklam
  • ibrahim539
    Kayitli Üye

• Bilgi İçin SaoL

яι¢αя∂σ qυαяєѕмα Q7
      ¢яιѕтιαησ яσηαℓ∂σ CR7
      нαмѕιк, נανιєя ραѕтσяє, ραтσ, ƒαℓ¢ασ, нυℓк, ѕєяgισ αgüєяσ, αвєℓ нєяηαη∂єz, ηєумαя

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr