• yasso2
    Kayitli Üye

• arkadaşlar menager modda oynarken 2010 lu yıllardan sonra sevdiğimiz oyuncular yaşlarından dolayı futbolu bırakıyorlar(roberto carlos,maldini,hakan şükür vb) bunu önlemek için tüm oyuncuların doğum tarihlerini 1990 a getirdim.Bu sayede istediğiniz oyuncuyla uzuun yıllar oynayın..;) Link Aşağıdadır
      http://dosyam.net/?id=ic89nv

Yaşları Küçülen bazı Oyuncular
      Roberto Carlos
      Ronaldinho
      C.Ronaldo
      Ronaldo
      Messi
      Robinho
      Rüştü

Son güncelleme 07.05.2007, 18:37 tarihinde yasso2 tarafından yapıldı.

• thekingsong
    Kayitli Üye

• lazusibere53
    Kayitli Üye

• komik olan burda su isimler uydurma bunu 2006 da da gorduk bi oyuncum war dı milanda 2015 yılında adı ayeni ve ozellkleri shevhenko ile aynıydı:D:D ayrıca İnG liginde bircok turk oyuncu goruodum bi tanımda en az 2 tane...İnS ilerdede bunu gormek mumkun olur:cool:
  • .Hakan.
    Kapali Hesap

• yine bu fifa ii fifa 2005(yanlış hatırlamıosam) te cafu emekli oluodu yerine başka bi cafu geliodu. fifaya ayıp etmek istemiom ama oyuncular konusunda azcık fm yi örnek almalı. bide bu fifada "anatoly zinchenko" mu ne gelio hemde chelsea de fifa nın eski serilerindeki schevchenko'nun aynısı

Son güncelleme 12.09.2007, 22:09 tarihinde Ce11at tarafından yapıldı.

• bende daha bu gün yamalar yüzünden fifayı(2007) silmek zorunda kaldım menajerde beşiktaşı seçmiştim we 2016 ya kadar geldim richards, c.ronaldo, a.lagomarsino, t.goeke'yi almıştım we bazı oyuncular satın alındıktan sonra yükseliyor bu da garip bi şey mesela lagomarsino almaya çalıştığımda 89 du we bi baktım free agent anında kaptım tabi baya para bayıldım ama aldıktan sonra 95 oldu we bu gerçekten şaşırtıcı
  • ogun217
    Kayitli Üye

• messi zaten oyunda 19 yaşında... nesini küçülttün sen bunun?....
    Kayitli Üye

• aynen yaw messinin neresini kçültün 15 yaşında felanmı yaptın

• arkadaslar fifa 07 genc cok iii ucuz futbolcular buldum sizlerin bilmedigi osyluyom aldıgınız sezonlar cok dusukler ama kiralıdıktan sonra baya yukseliyolar size oyuncuları soyliyeyim simdi bu oyunculardan bazılarının yaslarını kuculttum ama hic performanslarına dokanmadım kendiliginden 99 oldular
      oyuncular KUSZCAK(M.UNİTED YASINI KUCULTTUM 99 OLDU KENDİLİGİNDEN BN 2017 YILINDIYAYIM 2015 YILINDAN BERİ 99 R.ZUBAR(BUDA AYNEN 99 OLDU 2015 YILINDAN SONRA)K.GRDAL(BUDA 94 OLDU)T.TAİWO(99 OLDU)O.ADDO(99 OLDU YASINI KUCULTTUM TABİ)H.DRİLL(2016 CIKIYOR 99 LUK OYUNCU TABİ)M.DİARRA(YASINI KUCULTTUM 99 OLDU)R.KORZYNİETZ(94OLDU ALT OYUNCUM)KERLON(94 OLDU)RODGER(94 OLDU)RAMON TAM BİR FORVET ARKASI OYNAYACAK OYUNCU 10 NUMARA OYNUYOR BNCE BU OYUNCYU BASTA ALIN SONRALARDA CIKIYOR 2013 YILINDAN SONRA)A.LUPOLİ(BUNDANİİİİ FORVET BULAMAZSSINIZ RESMEN TAKIMI SIRTLIYOR HER YIL GOL KRALI OLUYO 92 OLUIYO COK İİ KAPTANLIK YAPIYOR)B.SPARTAKOV(94 OLUYO COK İİİ SAG SOL KANAT OYUNCUSUDUR HIZLI BİR OYUNCU)A.DİARRA(BU EN ONEMLİ OYUNCULARDAN BİRİ DEFANSIN SAGINA ALIN YASINIDA KUCULTTUN 2016 YILINDA 99 OLUYOO)TSK EDERİM BU SOYLEDİGİM OYUNCULARIN HEPSİ UST DUZEY FUTBOLCULAR COKDA GENCLER UCUZLAR KOLAY YUKSELİYOLAR((((ASPENDOS)))

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr