• goktugeses
    Kayitli Üye

Takımı: NK Zrinjski
    • Arkadaşlar ben oyunu yeni aldım 4 CD CDlerin içinde hep .zip dosyası var eğer oyunun nasıl yükleneceği hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdiden sağolun
  • Reklam
  •  
  • teto
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • Arkadaşım 4 Cd de harddiskine kopyala sorna Fifa07.exe tıkla dosyaları nereye çıkarmak istiyorsan onu belirt yaklaşık olarak dosya çıkarma işlemi 5 10 dakka sürer dosyalar çıktıktan sorna çıkartığın dosyalardan Autron dosyası var ona tıkla kurulumu başlat crack dosyasının içinde serial dosyası var ona tıkla serialini gir kurulumu başlat kurulum bittikten sorna crack dosyasını at içini daha sorna internetten No Cd veya Mini image Dosyasını Bul Oyuna Başla
  • ismail34
    Kayitli Üye

• Arkadaslar bende Fifa 2007 yi kurmaya çalıştım şimdi size yaptıklarımı anlatayım:

-4 cd yide C:FIFA2007 adlı bir dosyaya çıkarttım onların içinde autorun yok ya da ben görmedim.O bahsettiğiniz autorun nerede ? Allah rızası için yardım edin Fifa2007 yi çok seviyorum ama yükleyemedim yardım edin ! F1 :(:(
  • abidikgubidik07
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • agalar ben oyunu aldım tüm dosyaların içinde zip var zipi açıyorum fifa 2007 dosyası var ona giriyorum fakat gerisini yapamıyorum bana anlatır mısınız??:o
  • emirhancam
    Kayitli Üye

Takımı: Kiglon FC
    • [I]BÜTÜN PARTLARI BİLGİSAYARA KOPYALA SONRADA PART1 İ AÇ O KENDİSİ PART 4 E KDR GİDER.SONRADA AUTORUN DOSYASINA TIKLA VE CRACK İNİ AT BU KADAR... EMİRHAN ÇAM
  • emirhancam
    Kayitli Üye

Takımı: Kiglon FC
    • [I]BÜTÜN PARTLARI BİLGİSAYARA KOPYALA SONRADA PART1 İ AÇ O KENDİSİ PART 4 E KDR GİDER.SONRADA AUTORUN DOSYASINA TIKLA VE CRACK İNİ AT BU KADAR... EMİRHAN ÇAM
  • Reklam
  • firat868
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr