• es1965
    Kayitli Üye

Takımı: Eskişehirspor
    • Arkadaşlar FİFA 08 yeni transfer yaması nasıl yapılır ? sadece "cmn dosyanından değişen " olanı iyi bilen birisi varmı aranızda?acaba
      saygılar...
  • Reklam
  •  
  • es1965
    Kayitli Üye

• WinnerMan tarafından gönderilen mesaj
      Fifa DB Dosyasını DB Master Programıyla Açıp Yapabilirsin Ama Creation Masterdan Daha Kolay

Peki resimli bir anlatımyada youtubeden bir video gibi birşey varmı öğrenelim yardımcı olabilirmisin?
  • es1965
    Kayitli Üye

• Evet bunu video yada resimli anlatım yapılan bir yer bilen varsa yönlendirebilirmi ben nasılyapılır diyorum kardeş reklamını yapıyor:)ben öğrenmek istedim konuyu açmamdaki maksat o zaten nasıl oluyor bu programalar elimde var zaten:)yok mu yardım edecek?
  • Reklam
  • WinnerMan
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • Ne Alakası Var Ne Reklamı Arkadaş Soru Sordu Cevapladım Ayrıca Yok Öyle Anlatm Felan Arkadaşım Öğreneceksen Kendin Öğreneceksin Biraz Yabancı Dilin Varsa Basit Ben Sana Anlamaya Çalışıyım

1)-Creation Master'ı Aç
      2)-Bir Takıma Gir
      3)-Takıma Girdiğinde Roster Bölümüne Gir (Kaka Resmi Olacak Çok Küçük)
      4)-Rostera Girdiğinde Senin Kadron Gözükecek Hemen Üst Köşesinin Yanında TRANSFER , CALL Bu İki İşaret Olacak Onun Tam Karşısında Gene Ondan Olacak Onun Altında Secenekler Var Tıklayınca Açılıyor Oradan BY TEAM Seçeneğini Seç Yanınada Hangi Takımın Oyuncusunu Alacaksan Yaz Yazdıktan Sonra Yön Tuşlarından Üste Tıkla Gelen Takım Doğruysa Tamamdır Değilse Alt Yön Tuşuna Bas Takım Geldikten Sonra Oyuncuları Gözükecek Oradan Oyuncuyu Seç Üstten Transfer De Tamamdır Yanlız Sağdaki Transfere Tıkla 2 Tane Olacak Çünkü

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr