• ayhan01
    Kayitli Üye

Takımı: 1 FC Köln
    • Başlat çalıştıra giriyoruz..Çalıştıra msconfig yazıyoruz..

NOT : WİNDOWS 7 DE DENENMİŞTİR .. KASMA SORUNU ÖNEMLİ ÖLÇÜDE AZALMIŞTIR..

Hizmetler bölümüne gelip Windows olay günlüğü kısmını devre dışı bırakıp tamama basıyoruz..

Alıntıdır

Sonuçları burada belirtin..
  • Reklam
  •  
  • pctech
    Kayitli Üye

Takımı: Olympique Lyonnais
    • Bazı servisleri kapatmak sistem kaynağı yaratacağı için işe yarayabilir ancak belirttiğin şekilde servis durmaz, ardından bilgisayarı yeniden başlatman gerekir veya servislerden elle kapatman gerekir, ancak o zaman farkı görebilirsin.

Bu kadar uğraşmaz yerine gamebooster kurarak oyun sırasında gereksiz servislerin otomatik kapatılması daha mantıklıdır.

Takımı: Fenerbahçe SK
    • En etkili çözüm Gamebooster Bu Sadece oyunlar için değil Bilgisayar için gerekli bir adım. Msconfig'den gereksiz programları kapatmak bir yere kadar çözüm sağlar. Gamebooster'da öyle. İyi bir sisteminiz varsa aspirin gibidir sadece. Yoksa gameboosterda fayda etmez, bu da öyle.
  • adarix
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • berbarus96
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Ben Medium'da hafif titremeyle oynuyordum şimdi gamebooster sayesinde High'da titremeden oynuyorum. Tek sorun replayler çok kasıyor. O da çok önemli değil tabi.
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • arkadaslar herkes bısıler soleyıp durmus ama hepsı bos dıyebılırım yazılan sıstemlerın bu oyunu kaldırmaması cok zor ımzamdakı sıstemde 1440 x 900 4 x AA ve high sevıyede gram kasmadan oynuyorum daha alt sıstemlerdede oynanabılır

kasma sebebının kesın cozumunu verıoorum ısteyen dener sonuca varır ıstemeyen takıla takıla oynamaya dvm eder . ek program gerekmeden halledıcez olayı

kasmanın sebebı oyunun uyum modlarında problem olmasıdır
      win 7 x64 de oyunun kısa yoluna sag tıklayın ve uyumluluk sorununu gıderme sekmesını acın ufak bı tarama yaptıktan sonra karsınıza 2 secenek gelıcek usttekını yane onerılen ayarları dene sekmesıne tıklayın. sıze onerı olarak buyuk ıhtımal xp sp2 veya sp3 uyumlulugunu onerıcektır secıp uygulayın ve ılerıkı adımda uyumlulugun saglanması ıcın oyunun acılması gerektıgını solıcek soldakı butondan tıkladınızda oyun acılıcaktır oyun acılırken oyun calısmayı durdurdu dıye bır hata alabılırsınız tamam dıyıp ıslemı ıptal edın ve masa ustune gerı geldıgınızde uyumluluk sekmesını uygulayıp kapatın ve oyunu yenıden acın olay bundan ıbaret bır gram kasma olmıcana emın olabılırsınız

son olarak 4850 kartı olanlar CCC dan asagıdakı ayarları uygulasınlar kart cpk performanslı o yuzden kısık sekılde oynamak olmaz onemlı nokta AA nın 4 x secılmesdır kartın performansı 4 x de ıyıdır 8 x de cuvallar emın olun herkes bılırkı kartları yoran AA dır ve bu kartın AA performansı 4 x dır 8 x ısteyenler daha ust modellerden baska kart satın almalıdır

CCC ayarı :
      http://imageshack.us/photo/my-images/841/adszplm.jpg/

tsk ederm sımdıden deneyen gorur...
      XFX Radeon HD6790 1GB GDDR5 256 Bit Dual Fan /
      Corsair Vengeance 4 GB DDR3 1600 Mhz Blue /
      Dark Falcon 4 Fan Mid-Tower Kasa / Cougar Hec 700CM 700 watt /
      Logitech Surround Sound Speakers Z506 5+1 / >>>> 3d Mark 06 ---> 11865 >>>AMD Dragon Platform<<<

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr