• Reklam
  •  
  • Exvision
    Özel Üye

Takımı: AS Livorno Calcio
  • Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Kopyala yapıştır yapmışsınız ama olmamış. Linkler çıkmamış. Linkleri code içine alarak veriniz. Üzerinden direk kopyala yapıştır değil de bağlantı konumunu kopyala yaparsanız tam linki almış olursunuz. Mesajı düzenlemezseniz konu kapatılacaktır.
  • Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • anilerbay1 tarafından gönderilen mesaj
      dediğiniz gibi yaptım ama olmadı şimdi sadece link verdim... isteyen oradan bakabilir...

Resim linklerini demedim. Download linklerinden bahsediyorum. Üsttekini düzelttim alttakini de siz düzeltin.
  • Kernel_Panic
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • FİFA 11 3D TürkTelekom Stadı (NetworkTR)

Oyundaki "Veltins Arena" Stadyumu üzerine yapılmıştır..3 Günlük ciddi ve yorucu bir çalışma sonucunda 1 saat gecikmeyle, Gece maçı da 3d aynı hale getirilip, bitirilmiş ve yayımlanmıştır..

Stadyumda Değiştirilen, 3d ve grafik textureleri.

1. Saha kenarındaki duvar kaldırılmış ve yerine yükselti tenteleri yapıldı, 3d verildi..

2. Bu tentelere saha kenar görevlileri eklendi, 3d verildi.

3. Saha kenarı ile tiribün yüksekliği bölgesine camlı çerçeveli localar eklendi, 3d verildi.

4. 1. ve 2. tiribün arasına camlı çerçeveli localar eklendi, 3d verildi.

5. Çatıyı kaplayan branda revize edildi ve renk tonlaması türktelekom ile aynı hale getirildi, 3d verildi.

6. koltuklar türktelekom'da olduğu gibi kırmızı yapıldı, 3d verildi.

7. merdivenler sarı yapıldı, 3d verildi.( şuan türktelekom merdivenleri beyazdır, Sn. Başkan Polat, Şubat ayına kadar merdivenlerin sarıya boyanacağını tv programında belirtmiştir.)

8. Skorbord yeniden revize edildi ve Galatasaray Amplemi ve yazısı eklendi, çizgi kuşakları sarı kırmızı yapıldı ve 3d verildi..

9. Kale arkasındaki duvar kladırıldı, yerine tenteler yapıldı ve şeritler sarı kırmızı yapıldı, bu bölümün kablosunudan tutun malzeme kiyoslarına kadar 3d yapıldı..

10. Çatı komple 3d yapıldı, bazı parçalar eksiltildi..

11. Tribün çıkışları revize edildi ve 3d verildi...

Oyundan görüntüler:

Kurulum:

FİFA 11 Türktelekom Arena Stadı 3d (NetworkTR) dosyayı rarın içerisinden çıkarıp masa üstüne atınız..İçerisinde "stadium_30_1_container_0 - stadium_30_3_container_0" adında 2 rx3 dosyası olacaktır..

Daha sonraki işlemlerde sorun çıkmaması için sizler için hazırladığım çok basit anlatım videosundaki işlemleri sırasıyla yapın..Ve Maça başlamadan önce, Oyun ayarlarındaki Stasyum seçenekleri kısmından, Anlatım videosunda gösterdiğim gibi "Veltins Arena" Stadını seçip oyuna başlayın..

Yükleme işlemi:

http://www.youtube.com/watch?v=3bR08hLVSgs

Tanıtım videosu, arap spikerin anlatımıyla.

http://www.youtube.com/watch?v=jBtVl8hhcbk

İndirme Linkleri:
      Rapidshare
      Megaupload
      Hotfile
      Uploaded.to
      Mediafire
      Fileserve
      Uploading.com

Alıntıdır.
      "Bu yama Turan1245, (NetworkTR) tarafından yapılmıştır."

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr