• esstore
    Kayitli Üye

Takımı: AC Milan
    • En yeni taktik paylaşımlarıyla sizlerleyiz.Yaşam Günlükleri yazar kadrosu olarak Football Manager 2012 'deki sakatlıkların fazla olmasını dikkate alarak antreman paketi paylaşımlarına devam ediyoruz.Fm 2012'deki sakatlıkların birçoğu hatalı antremandan kaynaklandığını düşünüyoruz.

Fm ile alakalı http://www.fm-base.co.uk'un Taktik ve antrenman bölümünde Kofloks'ın taktikten sonra en fazla bakılan dosyaydı budur.

Antreman paketinin içini açıp baktığınızda antrenman kategorilerinin amc,mc , cb gibi değilde daha ayrıntılı

yani inside forward, advanced forward,target man,advanced playmaker gibi gibi tüm seçeneklere ayrılarak yapılandırılmış olduğunu göreceksiniz.

Kaynak Ve İndirme Alanı http://yasamgunlukleri.blogspot.com/2011/12/fm-2012-duncs-antreman-paketi-indir.html
  • Reklam
  •  
  • kral508
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • cemill
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • arkadaşlar ben bu antrenman paketini yaklaşık bir sezon kadar kullandım sezonun başlarında (yaklaşık 10 maçlık dönem)takımın atak oynamasına göre inanılmaz bir gol yüzdesiyle oynuyorsunuz. oyuncuların dayanıklılıkları da çabuk bir şekilde artıyor. bu arada yönettiğim takım italya seria a liginden napoli. ancak antrenman programının bir kötülüğü yeni yeni ortaya çıkmaya başladı. oyuncuların sakatlıkları (özellikle antrenman sakatlığı) artmaya başladı. ve şu kadro derinliği sayensinde halen ligde 2. durumdayım. eğer sizde kadro derinliğinize güveniyorsanız bu taktiği kullanmanızı size önerebilirim ama sakatlıkları göz önüne almanızda yarar var...takımınızın gol sayısını bir önceki seneye göre inanılmaz derecede artırıyor. tabi bunda oyun taktiğinizin de etkisi var..napoli takımında 4-4-2 att. taktiği ile 20 maçta 58 golü gördüm en yakın rakibim 32 golde..ayrıca takımın gol yememe gibi bir lüksü ortaya çıkıyor ki bu da inanılmaz iyi..şu ana dek 20 maçta sadece 21 gol yedim. bunları dikkate alarak taktiği kullanmayı deneyebilirsiniz..

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Reklam
  • ikibineaskin
    Kayitli Üye

Takımı: Sivasspor

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr