• pit1046
    Kayitli Üye

Takımı: Kansas City Wizards
    • Slm Arkadaşlar size bildiğim 1-2 tane Fm Hilelerini anlatacağım

ilk olarak Her oyuncu satışınızda Geri alma ücreti olarak 10m nin üzerinde fiyat biçin Ben K.maraş sporu aldığımda öyle yaptım Beşiktaş Gültang hasanı istemişti. geri alma ücreti olarak 20m yaptım gültang hasan beşiktaşdan başka takıma gidince 20m klübün cebine girdi.

İkincisi İse Yine K.maraşsporda
      Bildiğiniz Gibi 2.lig Takımları Yabancı oyuncu alamıyor. Ama ben aldım Nasılmı player searc da kontratı bitmiş oyunculara bakıyordum guardolado diye bir oyuncu var. (adamın Manyak özellikleri var. ama 35-36 yaşlarında) sözleşme önerdim kabul etti ama yabancı alamadığı için gelememişti Daha sonra 18 lik bir oyuncuya baktım özellikler kapalıydı. İsvçli biri 4 hafta deneme teklif ettim kabul etti. 1-2 gün sonra 4 haftalığına imza atınca şaşırmıştım. son tekrar diğer oyuncuya baktım oda denemeye gelebiliyor. 4 hafta da onu aldım sonra antonio carlos fln derken 2.lig takımıyla Türkiye kupasını aldım sizede öneririm ligde oynayamıyorlar ama türkiye kupasında oynuyorlar. hem deneme olduğu için parada ödemiyorsunuz. tek kötü yanı 4 haftada bir sözleşme önermeniz lazım

Sizinde böyle bildiğiniz şeyler varsa yollayın arkadaşlar
  • Reklam
  •  
  • Cr9
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • pesciemre
    Kayitli Üye

• benim yaptıgım hile sayılmaz ama tam tehlikeli bi atak yaklastıgında oyuncu degisikligi yapıyom atak kayboluyo
  • asd22
    Kayitli Üye

• bunlar içn teşekürler de bende ekliyim.maçı kazanmak zorundaysanız rakipin menejerliğini alın bütün taktiklerde bütün oyuncuları ileri çıkartın kaleciden ok çıkartın ileri doğru maça girin tarihi farkı görün:D

• deneme oyuncu oynatılamaz ki

Takımı: Galatasaray AŞ
    • 2008de türkiye liginde 7 yabancı dan fazla ybncı oyuncu tutamıon (6+1)
      free kalmıs oyunculara sözleşme önerion ama hiç bi cluple ilişkisi kalmamış olanları
      onları türkiye liginde oynatamıon ama samp ligi, uefa cup, türkiye cupasında oynatabilion
      örnek 2008 de kleberson boş yani free inanmayan denesin
  • ultramaniak
    Kayitli Üye

• eweet ilk olarak 2 kullanıcı accaz.chelsea da çok para var.sizin takımdaki en kötü 1 oyuncuya takımın tüm parasını verin. e chelsea olunca kabul edecek.2 .si 1.lig takımı iseniz zorlanacağınız liglerin hepsini seçin.şampionlar ligini öyle kazandım.real madridle karşılaştınız dielim.2.kullanıcı açın ve realim menajeri olun fc yi gk filan yapın ve kaleci hariç tüm oyuncuları ileri Alın.iki takımada tatile git dein ama mevcut taktiği kullan demelisiniz.iyi oyunlarrrr;)
  • Reklam
  • OffciaL
    Kapali Hesap

• Bu konu şaçma olmuş kim FM gibi bir oyunu hileyle oynar ki.Yani ancak oynamayı bilmeyeler hiç zevki çıkmaz oyunun.
  • retpeace
    Kayitli Üye

Takımı: Real Salt Lake
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: OffciaL

Bu konu şaçma olmuş kim FM gibi bir oyunu hileyle oynar ki.Yani ancak oynamayı bilmeyeler hiç zevki çıkmaz oyunun.

yani bu tür oyunlar gerçeğe yakın olduğu oranda güzeldir...

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr