• asdonur
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Arkadaşlar merhaba. Ben bu sitede zamanında (FIFA 06 örneğin) çok paylaşım yapıldığını görmüştüm. Sayfalarca... Fakat artık nedense mod ve admin dışında 1-2 konu dışında forumda konu açılmıyor, yılda 1 FIFA haberi yayımlanıyor. Dünya dijitale ilgi gösterirken, Türkiye gitgide dijitalden uzaklaşıp manevi konulara yöneliyor gibi... Öldü mü demeliyiz artık bu site için? Ne demeliyiz bilemedim... Acil olarak önlem alınmalı. Saygılar.
  • Reklam
  •  
  • Mr.Danger
    Moderator

• Ah dostum,ölü ne kelime.Helvasını yedik sana buyur etmediysek kusura bakma Önlemlik birşey de kalmadı artık,kısacası sadece anı olarak mevcut site,vesselam.

Galatasaray SK | Şereftir seni sevmek...

Real Madrid C.F.| Los Merengues || #7 Cristiano Ronaldo

İletişim >>> facebook.com/cagataysutay <<<
  • uurture
    Kayitli Üye

• Malesef bu duruma bende çok üzülüyorum az zaman geçirmedik yaş ilerledikçe moderatör lerde aktif olamayınca fazla çöküşe geçti sanırım anılarlada olsa Scn yaşaması güzel . (Alexander We Turka Takımından eskiler bilir.Saygılar)

LET'S PLAYFIFA16
      Best football game of the world!
  • pathofneo
    Kayitli Üye

Takımı: FC Bayern München
    • We turka seni hatırlıyorum.Herkese selam olsun:)
  • isinho_7
    Kayitli Üye

Takımı: Manchester United FC
    • Zamanında güzel turnuvalar olmuştu futbol oyunlarında bende bir çoğuna katıldım..Üniversite sonrası pek aktif olamadım gerçi baktım ki o günlerden sonra pek turnuva falan da düzenlenmemiş.Güzel zamanlardı emeği geçen herkese teşekkürler.

K-R-A-L-E-X
      Mamadou Niang
      Viorel Moldovan
      Şeytan Rıdvan Dilmen
      Pierre Van Hooijdonk Bu kalp seni unutur mu
  • White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Bizi bitiren sosyal medya oldu
      ***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #5 İbrahim Toraman & #6 Sivok | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 Almeida & #11 Pektemek
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • bozcaada
    Kayitli Üye

Takımı: Sarıyer
    • Bu konuyu görünce yazmadan duramadım. Eskiden kullanıcıların yoğun oynadığı master league yerini online e bırakınca yamaların ve dosyaların önemi düştü artı birde oyundan soğutan hile durumları hasıl olunca millet ne yapsın. PS2 zamanında işteyken strateji üretip akşam uygularım diye PSP almıştım. Paylaşımlar daha fazlaydı. Ama şimdi top düşürücem diye takla at tesadüf iyi oyuncu çıksın takım değerini yükselt keyifle otur bir maç yapmak iste bir bakmışın pinkle oynuyan neti yavaşlatan hop bağlantı koptu (öngörülemeyen durum ) mağlubiyet. Arkadaş stres atmaya oturmadıkmı oturduk. Ne oldu ? Stres ikiye katlandı ee başlıyoruz Konami 'nin de Pes 'inde sonra gel foruma ne yazıcan yada ne takip edicen.
  • Carricudizilla
    Kayitli Üye

• 15 sene olmuş siteyi takibe başlayalı dile kolay. Ancak sitenin ve içeriğin yenilenmesi gerek. Kişisel görüşlerimi belirtmek istiyorum bu konuda:

-Anasayfada hala 3-4 sene önceki haberler ve görseller var.

-Forumun sadeliği (sağında solunda çok fazla logo yok yani, temiz.) hoşuma gidiyor ancak birazcık sitenin temasında ya da renklerinde 1-2 oynama yeniymiş gibi gösterebilir.

-Forumlarda artık YAMALAR konusu açılmıyor. Sonucunda da kimse GENEL TARTIŞMA bölümüne yama eklemek istemiyor.

-Sosyal medyadaki etkinliğiniz çok az hatta yok.

-Türkiye'de gördüğüm en efsane yamalar buradan çıkmışken bu tanınırlığı yeterince yayamadık malesef. Burada suç bizim.

-Şu an yönetici kadrosunu, çalışanları ve yetkilileri belirten net bir şema bulamadım sitede. Sadece cevap yazanlardan tanıyoruz şu şudur bu budur diye. Bütün forumun başına kadroyu tam olarak yazsanız ve hangi konularda kiminle iletişime geçmemiz gerektiğini yazsanız sitedeki sıkıntılar daha hızlı çözülebilir.

-Bir takım oluşturup (Mesela FIFA 17 için) büyük bir çalışmaya başlanabilir. Şu an sitede aktif yama yapımcısı da kalmadı gibi. Ancak bu durum galiba sitenin tercihi çünkü yukarıda belirttiğim gibi artık YAMALAR diye bir bölüm yok.

-Eskilerden ulaşabildikleriniz varsa onlardan rica etseniz belki 1-2 şey yaparlar gibi geliyor bana. Ta fifacenter.org zamanından bahsediyorum.

Siteyi sahipleri bile boşlamışken (en azından benim hissiyatım bu yönde) kullanıcılardan benzer sonuçları almak şaşırtıcı olmayacaktır.
      : carricudizilla
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2017 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr