**TVDE BUGÜN**
Saat Kanal Program
· 07:15 LigTV Eskişehirspor-Fenerbahçe
· 09:30 LigTV Aslan Cim Bom
· 10:00 NTV Spor Hafta Sonu Haber
· 10:15 Spormax (Digitürk) M.United-Hull City
· 10:25 NTV Spor NBA Action
· 11:15 NTV Spor 1-0-2
· 12:00 NTV Spor Son Periyot
· 12:00 GS TV 8. gün
· 12:00 BJK TV Muhabir
· 12:15 Spormax (Digitürk) CSKA Mos.-Spartak Mos.
· 12:15 LigTV Adım Adım Anadolu
· 13:00 LigTV Sarı Kanarya
· 13:00 BJK TV Beşiktaş - Goteborg Futbol Karşılaşması
· 13:00 GS TV Haber
· 13:10 NTV Futbol Aktüel
· 13:15 NTV Spor Futbol Mundial
· 13:15 SPORX TV Saturn Ramenskoye - Rubin Kazan(Canlı)
· 13:30 Futbol Smart Roda - Feyenoord
· 14:00 D Spor V.Manisaspor - Adanaspor
· 14:00 Spormax (Digitürk) F.Bahçe Ü.-Mersin Bld.
· 14:00 LigTV Turkcell Maç Başlıyor (C)
· 14:10 NTV Futbol Aktüel
· 15:00 GS TV Peşindeyiz
· 15:00 BJK TV İstanbulspor - Beşiktaş Futbol Karşılaşması
· 15:00 Eurosp Supersport: World Championship in Portim
· 15:00 LigTV KAYSERİSPOR-BEŞİKTAŞ (C)
· 15:10 NTV Spor NBA Live
· 15:15 Futbol Smart Derby - Nottingham
· 15:20 NTV Spor Amatörler Kulübü
· 15:45 Spormax (Digitürk) Saturn-R.Kazan
· 16:00 NTV Spor UDINESE - GENOA (Canlı)
· 16:00 Eurosp : Fifa U-17 Women s World Cup in N
· 16:50 NTV % 100 Futbol(Canlı)
· 17:00 LigTV 91. Dakika (C)
· 17:00 Eurosp Marathon: New York Marathon, USA
· 17:00 TRT 3 Avrupa Challenge Kupası Byn. Hentbol Karş.
· 18:00 Spormax (Digitürk) Bolton-M.City
· 18:00 LigTV Turkcell Maç Başlıyor (C)
· 18:00 NTV Spor DENVER - LAKERS (T)
· 18:00 FBTV Beach Volleyball World Tour in Manama
· 18:00 Kanal A Le Havre - Monaco
· 18:00 GS TV Unutulmaz anlar
· 18:15 NTV Spor Haberleri
· 18:30 TRT 3 4.Avrupa Büyükler Milli Takımlar Tekvando Şampiyonası
· 19:00 LigTV GALATASARAY-GAZİANTEPSPOR (C)
· 19:00 FBTV Eskişehirspor Fenerbahçe
· 19:45 ATV Haber
· 19:50 Show Spor Sayfası
· 19:50 KanalD Spor Haberleri
· 20:00 NTV Spor ALMERIA - R.MADRID (Canlı)
· 20:30 TRT 3 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları Erk. Basketbol Karşılaşması
· 20:35 TRT 1 Haber
· 21:00 FBTV Maçın Ardından
· 21:00 FBTV Maçın Öyküsü
· 21:00 GS TV Branş raporu
· 21:00 LigTV MARATON (C)
· 21:45 Spormax (Digitürk) Guimaraes-Benfica
· 21:50 GS TV Kaleydoskop
· 22:00 Kanal A Lyon - Le Mans
· 22:00 Eurosp Sony Ericsson Championships in Madri
· 22:00 NTV Spor MILAN - NAPOLİ (Bant)
· 22:10 BJK TV Beşiktaş - L.Moskova Futbol Karşılaşması
· 22:15 TRT 3 Avrupa Dağ Bisikleti Şampiyonası
· 22:30 FBTV Fenerbahçe Ülker-Mersin B.Ş.Bld.
· 23:00 GS TV Haber
· 23:30 FBTV Genç Çizgi
· 23:45 Spormax (Digitürk) Santos-Palmerias
· 00:00 NTV Spor VIDEOLİG (Canlı)
· 04:00 NTV Spor ALMERIA - R.MADRID (T)