• blue_54
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar bir konuda bilenler yardım ederse sevinirim.

Pes i  kol ile değilde klavyeden oynuyorum..

w arapas
      x pas
      a şut
      d orta
      e hızlı koşma

mesela r1 l1 tusları nerde onları bılmıorum

sorumu sorayım şimdi klavyeden kısıtlı sayıda hareketler yapabılıorum

herkes genelde kol ıle yapılan hareketleri yazmıs

bilen kısıler yazabılırmı klavyeden nasıl oluyor hareketler.

mesela aşırttırma sert şurt çekme yerden vuruş falan nasıl oluyor acaba hangi tuşlarla ?

birde oyuncu kendini yere atıyordu bunlar nasıl oluyor zaman ayırıp yardım edeceklere sımdıden tesekkurler..
  • Reklam
  •  
  • Misket Limonu Kolonyası
    Kayitli Üye

Takımı: TSG 1899 Hoffenheim
    • l1-Q (PES 2010 SETTİNG KLAVYE AYARLARINDA LB DİYE GEÇER)
      l2-Z  (PES 2010 SETTİNG KLAVYE AYARLARINDA LT DİYE GEÇER)
      R1-E (PES 2010 SETTİNG KLAVYE AYARLARINDA RB DİYE GEÇER)
      R2-C (PES 2010 SETTİNG KLAVYE AYARLARINDA RT DİYE GEÇER)

klavyede kendini yere atma; Q E Z
      ama klavyede olmuyor galiba ben yapamadım. ama bilgisayara joystick takarak oynuyorum ve kendimi yere atabiliyorum
      zaten sırf hareketler için klavye ile falan oynarım (ister istemez çoklu oynayınca gamepad yetmiyodu bende klavyeye alıştım ama yinede hep kolda oynarım
      hareketler içins klavyede zor oluyor ama yön tuşlarına ard arda basmayı dene
      örnek;cristiano ronaldo ve messiyle oluyor: ileri ve geri yöntuşuna ard arda durmadan bas topu önüne kaldrıyor
      aşağı yön tuşuna ard arda bas:bi hareket yapıyor ama....bilmiyorum tam
      klavyedeki hareketlerle bildiğim bu kadar yardımcı olduysam ne mutlu bana................................

aşırtma şut ; Q ve şut tuşu
  • blue_54
    Kayitli Üye

• çok saol çok yardımcı oldun valla deneyecem birazdan hepsini

bendede kol var  bi akrabada kol getirdi mesela

bendeki diğer kolda pas alttaki tuş ise  diğer kolda alttaki şut onları bir türlü ayarlayamadım onlar nasıl olacak peki

tuş yerinden ayarlıyorum ama yinede olmuyor onda bi bilgin varmı sana zahmet
  • Misket Limonu Kolonyası
    Kayitli Üye

Takımı: TSG 1899 Hoffenheim
    • İlk önce bir taktik; Gol atmak için W ve Q ile havadan arapas atıp rakibin boş anını gole çevirebilirsin
      D ve C falsolu orta

Bende ayarlar böyle; settıngsten controller 1 deviceden kolu seçip;
      Eğer rakamlı joystick ise
      arapası; sarı yuvarlak içinde Y olan yere kolundaki 1 sayısı olan tuşu tıklayarak
      orta; mavi daire içinde X olan yere kolundaki 2 sayısı olan tuşu tıklayarak
      pas;yeşil daire içinde A harfi olan yere kolundaki 3 sayısı olan tuşu tıklayarak
      şut;kırmızı daire içinde B harfi olan yere kolundaki 4 sayısı olan tuşu tıklayarak

Eğer playstation kolu ise

arapası; sarı yuvarlak içinde Y olan yere kolundaki üçgen şekli olan tuşu tıklayarak
      orta; mavi daire içinde X olan yere kolundaki yuvarlak şekli olan tuşu tıklayarak
      pas;yeşil daire içinde A harfi olan yere kolundaki X şekli olan tuşu tıklayarak
      şut;kırmızı daire içinde B harfi olan yere kolundaki kare şekli olan tuşu tıklayarak

ayarları yapabilirsin

koldaki en kolay ve etkili hareketi vereyim: yön tuşunu 360 derece çevirmek
      diğerlerini tarif edemiyorum ama koldaki yön tuşlarını trainingde rastgele deneyerek öğrenmiştim eski pes serilerinde
      atmasyon olsada iyi bir yöntem... D D:
  • wurgun65
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • arkadaşlar bana msn nizi verin size pes 2010 da fifa 2007 nin ayarlanırını söyliyim ve klavyeden hareketleri yapmayı söyleyeyim ama burdan değil msn sini vereni ekler oradan söylerim.
  • asdas3417
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Q E Z ye aynı anda basarsan kendisini yere atar ama maçta yapınca sarı kart görüyosun friklerde topa yerden vurup barajın altından atabilirsin orta açma tuşuna basılı tutup (bende A o tuş) geri tuşuna ve ne tarafa vuracaksan o tuşa basarsan barajın altından vurup gol olabilir sonra q tuşuna basınca ayaklarını adam topun etrafında döndürüyo arkadaşın dediği gibi ileri ve geri tuşlarına arda arda basınca topu havaya atıyosun bide top sürerken ileri tuşuna bi kaç kere basıp çekince topu geri çeker gibi yapıyo ama diğer ayağıyla tekrar ileri atıyo topu benim bildiğim hareketler bunlar umarım yardımcı olmuşumdur

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr