• bilbobey
    Kayitli Üye

• arkadaşlar milli takım çalıştırmak için yapmam gereken nedir, yada sadece teklif gelmesini mi bekliycem.
  • Reklam
  •  
  • ako55
    Kayitli Üye

Takımı: Chicago Fire
      •  (20 Ekim 2004 Çarşamba, 14:28)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • başlık biraz şey olmush:) ama neyse söyleyeyim:

ilk önce oynadığın takımda başarılı olucaksın.sonra milli takımlara iş için başvurucaksın.iş için başvurmak için milli takımın menejerinin kovulması gerek ama merak etme her turnuvada(world cup,euro cup)takım şampiyon olamazsa federasyon menejeri kovuyor.kovulduktan sonra hemen iş için başvur kariyerin iyiyse alırlar seni. bi zamanlar bende türk milli takımı menejeriydim.euro cup ı kazandım adını şimdi unuttum konfederasyon kupası mı nedir onda 2. oldum die beni kovdu serefsiz federasyon:(.sonra gittim france milli takımına menejer oldum ve hala menejerim kaç yıldır.france takımıyla da euro cup'ı aldım
  • fenerli osman
    Kayitli Üye

• Türkiye ligindeysen belemene gerek yok.Sadece Menager Ekle ye gir kişisel bilgilerini doldur.Ve hızlı arama ya girerek turkey yaz.Türk milli takımını aç.Daha somra Yönetimi Al De
  • evsen
    Kayitli Üye

• arkadaşlar ben cm 06 da yım togonun menajeri yok ama world cupa devam ediyo ben nası başvurucam
  • Beck4us
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Manager eklerken Hangi Takımı ıstıosan Onun liginde bır takıma tıkla ordanda mesela italyaysa italyan bir oyuncuya tıkla
      orda Take a Control tıkla alırsın boylece mıllı takımı alırsın milli olmaya gelince:):...
  • LoRy
    Kayitli Üye

• Menejeri olmayan ülkeler var ama başvuramıyorum.Bide 5 sezondur şampiyonlar ligi vs. her türlü başarıya imza attım ama teklif gelmiyor.Acaba doğum tarihini küçük yazdım diye mi tecrübesiz görüyorlar ?? :S
  • Meursault
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: aozen55

başlık biraz şey olmush:)

evet,biraz öyle olmuş sanki be
      FC St. Pauli von 1910 e. V.
      AS Livorno Calcio
  • kinsli
    Kayitli Üye

• Reklam

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr