• B.Stinson
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Merhabalar ,

Ben FM 2008 oynuyorum,daha doğrusu oynamaya çalışıyorum.Bazı sıkıntılarım yüzünden oyundan soğudum ve bir süre oynamadım fakat o tutku bir türlü gitmiyor içimden,oynamak istiyorum.

Çok fazla sabırlı biri değilim,bazen çabuk sinirlenebiliyorum.Dolayısıyla oyunda da saçma şekilde goller yediğimizde deli gibi sinirlenip direk oyunu kapatıyorum.Ayrıca oyun konusunda yeterli bilgiye sahip olmadığımı düşünüyorum.Örneğin maç sonu konuşmaları konusuna tam hakim değilim.Daha sonra,herhangi bir zamanda oyuncularla toplantı gibi birşey yapıp motivasyon sağlama gibi bir şansımız var mı,taktikleri kurarken nelere dikkat etmeliyiz, vs. konularda sizlerden yardım istiyorum

#14 Raul Meireles #7 Moussa Sow
      #7 Cristiano Ronaldo #10 Mesut Özil

Bütün potalarının altı otopark yapılmış bir ülkenin final oynaması büyük başarı.-Cenk Akyol

Twitter
  • Reklam
  •  
  • B.Stinson
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • 4 lü defans oynatıyorum.Adam markajı veriyorum ve sıkı markaj yaptırıyorum.
      #14 Raul Meireles #7 Moussa Sow
      #7 Cristiano Ronaldo #10 Mesut Özil

Bütün potalarının altı otopark yapılmış bir ülkenin final oynaması büyük başarı.-Cenk Akyol

Twitter
  • selo6161
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor
    • Kardeş Seçeneklere Gel oyundayken Orda En Altın bi üstünde (tatile çıkma yeri var onun bi üstü) Orda Team Setting yazar oraya gir maç öncesi konuşmaları otomatik ayarlama felan var onu seç antrenor oto. ayarlıyo bende öyle ! bide ben bitek önemli maçları (ECC, Champions Leage) Gibi maçları izliyom lig maçlarında Tatile çıkıyom 1 günlüğüne öyle yap , sonra bi futbolcuya tıkla orda bişe bişe Realakdapadpa yazar sen anldaın işte ona tıkla ona sorular sor ! Dahada solerdimde acelem var yardımcı olabildiysem ne mutlu bana SAYGILAR !

........................................^ Gizli Noktaları Bulun :) ^ ................................

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr