• EbuEkinci17
    Kayitli Üye

Takımı: Honka
    • Arkadaşlar merhabalar...
      Bildiğiniz üzere, bu sorun genel bir problem haline dönüştü ve pes severlerin hepsini çileden çuıkardı.
      Ben sorunun çözümünü anlatmak için değil, boşuna zaman , kota ve para kaybı yapmamanız için bu başlığı açtım.
      Öncelikle, ortalıkta dolanan Skidrow hatalı,reloaded crack bozuk gibi söylemler tamamen uydurma.İki oyun sürümüde aynı hatadan kaynaklanan bir atma yaşıyor.Yani başka cd alayım, başka sürüm indireyim demeyin.Denendi ve bi faydası olmadı.Ayrıca crack ve dt07 hatalı söylemleride tamamen asılsızdır.10 çeşit crack ve sürüyle dt07 indirmeme rağmen yine aynı, yine aynı lanet olsun.
      UYUMLULUK FALAN DİYORLAR YA...
      İŞTE ASIL ÇILDIRDIĞIM BU.Pes 2013 oynayan bir zihniyet (FİFA OLSA NEYSE), zaten bunu deniyor ve bunu aıl demeyecek kadar cahil değil.
      Güncelleme,bios,sistem diyorlar ya.Alakası yok, çünkü şl menüsünde maç yapılıyor.Sadece ML BALL VE OYUN PLANI menüsünde atıyor.Onla alakalı olsa hiç maça girmezdi.
      Kısacai şu forum dünyasında ne kadar boş ve karaktersiz insan olduğunu, pesteki bu problemle anladım.Bilmeden etmeden konu açan ve birde alaycı bir dille akıl veren zihniyet garibanlarını kınıyorum.Problemi yaşayanlar için keşke elimden birşey gelse, çünkü bende aynı konudan muzdaribim.
      Herkese hayırlı günler dilerim.
      SOCCERCENTER ÜYESİ:EBUBEKİR EKİNCİ
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr