• ŞANLI_
    Moderator

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Oyunu Skidrowdan yükledim. Kurulumunu yaptım, crackini attım ( 2 dosya sadece PES2013.EXE ve buddha.dll ) ardından oyuna girdim sıkıntı yok taktik ekranları falan hala sıkıntı yok ancak gösteri maçına bir girdim çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.
      Genel bir hata değil sanırım sadece Demoda olmuş bu hata çözümleri var fakat tam sürümde denk geleni göremedim ? Çözümü bilen, yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.

Ultimate Team Name: InvincibleTURK

@sanliulas for twitter

SANLI35ULAS for FIFA 13 Origin
  • Reklam
  •  
  • pesciserkan
    Kayitli Üye

• gfblugano35
    Kayitli Üye

• skidrowun sorununu araştırdım ve sanırım buldum. bak şimdi. denetim masasına giriyorsun. sistem ve güvenliğe gir. windows güvenlik duvarına gir. ordan soldaki menüde gelişmiş ayarlara tıkla. acılan sayfada giden kuralları görüceksin. ona tıkla. bir liste acılacak. bu sefer sağ taraftan yeni kural sekmesi var. ona tıkla. bir pencere acılacak. program işaretli olucak. ileri diyosun. daha sonra programın yolu diye bir şey cıkcak. gözattan program files konami pes 2013.exe yi seç. ( program filestaki pesi seç ama masaüstündeki degil.) seçtikten sonra ileri de gene. çıkan pencerede bağlantıyı engelle seçeneğine tıkla ve ileri de. çıkan sayfdaki tüm kutucukların işaretli olduğuna emin ol değilse hepsini işaretle ve ileri de. ad kısmına istediğin bi adı ver ( ben pes 13 yazdım). son de. ve oyuna gir. bendede aynı sorun vardı taktik ekranına falan gelince , libertatorese girince falan atıyordu. bunu yapınca düzeldi. umarım sendede düzelir. bi sorun olursa yazarsın yardımcı olmaya çalışırım. ( not: araştırdığım bir siteden buldum bunu kendim yapmadım )
  • ercanozbek
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Giden Kurallar diye bi menu bulamadım bu anllatığın XP için mi W7 için mi Daha detaylı anlatabilirmisn

• Demo oynarken unlock yaması diye birşey indirmiştim oyundan atma problemini çözmüştü sadece copa amerika takımlarıyla oynayabiliyordum sonra düzeltmiştim bu yamayla..full sürümdede aynı hata var..normal maç yapamıyorum ya da taktik ayarlara giremiyorum oyundan atıyor ş.liginde takım secip oynayabiliyorsun o da taktik ayarlarına girmemek şartıyla yoksa o da atıyor ..full sürüm için böyle bir yama var mı? .. intelin onboard ekran kartı var.
  • R.Leite
    Yama Yapimcisi Adayi

• gfblugano35 tarafından gönderilen mesaj
      skidrowun sorununu araştırdım ve sanırım buldum. bak şimdi. denetim masasına giriyorsun. sistem ve güvenliğe gir. windows güvenlik duvarına gir. ordan soldaki menüde gelişmiş ayarlara tıkla. acılan sayfada giden kuralları görüceksin. ona tıkla. bir liste acılacak. bu sefer sağ taraftan yeni kural sekmesi var. ona tıkla. bir pencere acılacak. program işaretli olucak. ileri diyosun. daha sonra programın yolu diye bir şey cıkcak. gözattan program files konami pes 2013.exe yi seç. ( program filestaki pesi seç ama masaüstündeki degil.) seçtikten sonra ileri de gene. çıkan pencerede bağlantıyı engelle seçeneğine tıkla ve ileri de. çıkan sayfdaki tüm kutucukların işaretli olduğuna emin ol değilse hepsini işaretle ve ileri de. ad kısmına istediğin bi adı ver ( ben pes 13 yazdım). son de. ve oyuna gir. bendede aynı sorun vardı taktik ekranına falan gelince , libertatorese girince falan atıyordu. bunu yapınca düzeldi. umarım sendede düzelir. bi sorun olursa yazarsın yardımcı olmaya çalışırım. ( not: araştırdığım bir siteden buldum bunu kendim yapmadım )

Dostum işe yaradı atma sorunu ortadan kalktı umarım daha sorun olmaz

Football Manager 2008 Dev Yüz Paketleri İçin Tıkla

Football Manager 2008 Kapsamlı 2012 Forma Paketleri İçin Tıkla

Eski Nick : D.Lopez
  • gfbmemogfb
    Kayitli Üye

• gfblugano35 tarafından gönderilen mesaj
      skidrowun sorununu araştırdım ve sanırım buldum. bak şimdi. denetim masasına giriyorsun. sistem ve güvenliğe gir. windows güvenlik duvarına gir. ordan soldaki menüde gelişmiş ayarlara tıkla. acılan sayfada giden kuralları görüceksin. ona tıkla. bir liste acılacak. bu sefer sağ taraftan yeni kural sekmesi var. ona tıkla. bir pencere acılacak. program işaretli olucak. ileri diyosun. daha sonra programın yolu diye bir şey cıkcak. gözattan program files konami pes 2013.exe yi seç. ( program filestaki pesi seç ama masaüstündeki degil.) seçtikten sonra ileri de gene. çıkan pencerede bağlantıyı engelle seçeneğine tıkla ve ileri de. çıkan sayfdaki tüm kutucukların işaretli olduğuna emin ol değilse hepsini işaretle ve ileri de. ad kısmına istediğin bi adı ver ( ben pes 13 yazdım). son de. ve oyuna gir. bendede aynı sorun vardı taktik ekranına falan gelince , libertatorese girince falan atıyordu. bunu yapınca düzeldi. umarım sendede düzelir. bi sorun olursa yazarsın yardımcı olmaya çalışırım. ( not: araştırdığım bir siteden buldum bunu kendim yapmadım )

abi ya gelişmiş ayarlar yok ki ..
  • Reklam
  • T_S_C_BuRSa
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • bende de aynı sorun vardı kupa yapıyorum 2 maç sonra oyunu durdurma hatası veriyor du
      ama pes 13 simgesine sağ tık yapıp özelliklere girip win7 modunda çalıştırdım ayrıca yönetici olarak çalıştırıyorum oyunu şuan bir problem gözükmüyor oyunda durdurma hatası vermedi

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr