• Venom
    Kapali Hesap

• Takımların dağıtımı mIRC üzerinden Bot yardımıyla otomatik olarak yapılacaktır. Bu nedenle turnuvaya katılacak arkadaşların tamamının bugün (30 Mayıs) saat 22:00'da kanalımızda olması gerekmektedir. Bu sistem daha önceleri FIFA Turnuvalarında kullanılmaktaydı. Uygulamanız gereken adımlar aşağıda gösterilmiştir.

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Neo

Gamers.IRC indirmek için tıklayın

Daha sonra şu linke tıklayarak chat odamıza giriyoruz. irc://irc.quakenet.org/soccercenter.net

Program kurulu olduğu için bu link sizi direk odamıza taşıyacaktır.

Her seferinde irc açtığımızda kanala otomatik giriş yapmak için ise Favorites tuşuna tıklıyoruz (Yukardaki 4.Tuş) Add butonuna tıklıyoruz ve soccercenter.net kanal adını oraya yazıyoruz. Join on connect i tıklayıp OK e basıyoruz.

Artık irc e girişte direk soccercenter.net kanalına giriceksiniz.

Şimdi gelelim nickimizi sisteme kaydettirmeye. (Auth alımı)

Kanalda şu komutu yazıyoruz.

/msg Q hello mail mail

mail yazdığım yerlere kendi mailinizi iki kere yazıyosunuz arada boşluk olcak şekilde.

Mailinize gelen auth isminiz ve şifrenizi Chat pogramımızda aktif etmek için yukardan Gamers.IRC tuşuna tıklıyoruz (Yukardaki 5.Tuş) alta açılan pencerede Gamers.IRC ye tıklıyoruz.

Resimdeki görüldüğü gibi Connect e tıklayıp Auth a giriyoruz ve Auth ismimizi ve şifremizi girip OK e tıklıyoruz.

Bunu yapmamızın sebebi şudur. Auth almazsanız bir süre sonra irc den banlanıyorsunuz. Kanala giremeyebilirsiniz. Bu yüzden bunu gözardı etmeyin.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Soru ve sorunlarınız için bu konuyu kullanabilirsiniz.

Son güncelleme 30.05.2008, 17:26 tarihinde Cristiano Ronaldo tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • Stevie G
    Kapali Hesap

• ben kanala giremiyorum:confused:

Takımı: Manchester United FC
    • Her ne kadar uğraştırsada yaptım,saat 10'da bana gelecek en kötü takım seçimi için gireceğim:D Anlatım için teşekkürler.
      He'll f***ing murder ya!

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2014 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

• Barındırma: 
  • hosting
  • Basın Sponsoru: 
  • level.com.tr