• Dosya Bilgileri

Fifa 08 %100 Türkçe Yama

Gönderen
Turfa
Hazırlayan
Hakan Ayaş
Boyut
1.31 MB
Tarih
06-03-2008
Download
11581
Açıklama
 
FIFA 08 TÜRKÇE YAMA VERSİYON 1.0 - HAKAN AYAŞ 01-MART-2008 CUMARTESİ
Selamlar; Tanıyanlar tanır geçen sene "FIFA 07 TÜRKÇE YAMA" ile adımı duyurmuştum ve yamam oldukça tutuldu.Bazı yerlerde CD'lere konulmuş,inter café gibi yerlerde bilgisayarlarda benim adım geçmiş.Bundan dolayı çok mutlu oldum.Geldik bu seneki yamamıza "FIFA 08 TÜRKÇE YAMA" yine Hakan Ayaş tarafından yine oldukça mükemmel bir yama.

Özellikler "YİNE BANA ÖZEL". Gelelim özelliklere: *Menüler,gazeteler %100 Türkçe *Yönetimden gelen mesajlar Türkçe ve anlaşılır bir dil. *Takımların kısaltması ayarlı(Gal'saray yerine G.Saray,F'Bahce F.Bahçe gibi.) *BÜTÜN ÜLKE İSİMLERİ %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL BİR DÜZEN) Turkey =Türkiye gibi gibi. *MEVKİLER %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL) (BKNZ. EKTEKİ DOSYA) Herşeye rağmen "FIFA 08\Data\CMN\fe" dosyasını yedeğe alın. Daha yamamın ilk versiyonu bazı eksik ve anlaşılmaz çevirililer olabilir.

Malum çeviri programlarıyla çevirdiğim yerler çok saçma olabilir.Fakat kendi İngilizcem ile çevirdiğim yerler oldukça anlaşılır. Mesela diğer yamalar "Galatasaray FenerbahçeSK'a karşı kazandı" yazar. Fakat ben :"Galatasaray Fenerbahçe ile yaptığı maçı kazandı" gibi çevirdim.%100 Türkçe harfler kullandım.Biliyorum yamamın bazı yerlerini çalan insanlar olacak ve kendi gibi gösterecek...Mevkilerin daha iyi anlaşılabilmesi için ekte bir dosya yayınlıyorum.Herkese iyi günler. Neyse herkese iyi günler.. sorun versiyon bilgileri vb. haqan_s@hotmail.com adresini kullanabilirsiniz. VERSİYON 2.0 ile görüşmek üzere...(Versiyon2 Nisan'ın sonlarına doğru yada Mayısta)

KULLANICI LİSANSI: BU YAMA HAKAN AYAŞ TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR TÜM HAKLARI UZUN EŞEK VE KÖREBE OYNAMAKTADIR DEĞİŞTİRİLİMEZ.! İSTENİLDİĞİ ŞEKİLDE DAĞITILABİLİR....
NOT:Mevkilerde sağın kısaltmasını "SG" olarak yaptım.Nedeni "SĞ" yaptığım zaman "Ğ" nin oyunda çıkmamasıdır.
KALECİ KL YARDIMCI ÖN YÖ SAĞ ÖN BEK SÖB SAĞ BEK SGB SAĞ MERKEZİ BEK SGMB MERKEZİ BEK MB SOL MERKEZİ BEK SLMB SOL BEK SLB SOL ÖN BEK SLÖB SAĞ GERİ ORTASAHA SGO SAĞ MERKEZİ GERİ ORTASAHA SGMGO MERKEZİ GERİ ORTASAHA MGO SOL MERKEZİ GERİ ORTASAHA SLMGO SOL GERİ ORTASAHA SLGO SAĞ ÖN ORTASAHA SGÖO SAĞ ORTASAHA SGO SAĞ MERKEZİ ORTASAHA SGMO MERKEZİ ORTASAHA MO SOL MERKEZİ ORTASAHA SLMO SOL ORTASAHA SLO SOL ÖN ORTASAHA SLÖO SAĞ İLERİ ORTSAHA SGİO SAĞ MERKEZİ İLERİ ORTASAHA SGMİO MERKEZİ İLERİ ORTASAHA MİO SOL MERKEZİ İLERİ ORTASAHA SLMİO SOL İLERİ ORTSAHA SLİO SAĞ FORVET SGF MERKEZİ FORVET MF SOL FORVET SLF SAĞ VURUCU SGV VURUCU VRC SOL VURUCU SLV SOL MERKEZİ FORVET SLMF SAĞ MERKEZİ FORVET SGMF
 


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting