• Dosya Bilgileri

FM 2009 Türkçe Yama

Gönderen
intern
Hazırlayan
FMGraphics.Net
Boyut
1.3 MB
Tarih
23-11-2008
Download
12553
Açıklama
 
Dosya FMGraphics.Net sitesinin izniyle yayınlanmaktadır. Sitenin açıklaması aşağıdaki gibidir:
_________________________________________________________

Football Manager 2009 Türkçe

En büyük zevkimizdir belki de Football Manager.. FM sevdamız yeri geldiğinde bizi gecelerce uykusuz bırakır, yeri geldiğinde sosyal hayatımızda sorunlara neden olur. Gece uykuya dalarken tek düşüncemiz yarın çıkacağımız maçlar ve
yeni transferlerimiz oluverir her yeni versiyonun çıkmasıyla. Her sevdanın bir çilesi olacaktır elbet, bizim çilemizse oyunu İngilizce oynamak zorunda kalmamızdı bugüne kadar! FMGraphics.Net ailesi olarak bu çilemize bir son vermeye karar verdik ve FM 2009 Türkçe'yi huzurlarınıza sunuyoruz.

Football Manager 2009’un çıkmasından tam 5 gün sonra FM 2009 Türkçeyi sizlere buluşturmanın sevincini yaşıyoruz. Aylar süren emeklerimizin karşılığını almanın verdiği gurur ve FMGraphics. Net kalitesiyle Türkçe FM09 karşınızda!
FMGraphics.Net ailesi olarak bir ilki gerçekleştirmiş bulunuyoruz..
Oyun büyük oranda Türkçeleştirildi.


#Bilgilendirme#
FM 2009 Türkçe maç spikeri tamamen Türkçe idi. Fakat hata vermesinden dolayı bu versiyonda yer vermedik. 2. versiyonda %100 Türkçe maç spikeri sizlerle olacak. Sabredin..

Dipnot 1: Türkçeleştirme içinde, ve oyun öncesi hiç bir
reklam yoktur. Çalışma tamamen ücretsiz olmak üzere tüm Football Manager severler için hazırlanmıştır. Amacımız sadece bir teşekkür, bir takdir edilmektir.

Dipnot 2: Türkçe'de Mantık hatasına neden olan cümleler Örn: " Canlı Sonuçlar" (böyle bir şey olamaz çünkü devam eden bir şeyin sonucu olamaz, doğrusu Canlı Skorlar'dır) çalışmada özenle çevrildi.

Dipnot 3: Çalışma tamamen FMGraphics web sitesi tarafından hazırlanmıştır ve yine tekrar etmemiz gerekir ki, tüm Football Manager severler için hazırlanıp, sunulmuştur.

Dipnot 4: Football Manager 2009 için hazırlanmıştır, tüm versiyonlarda (900, 901 ve daha sonraki versiyonlar) sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca tüm işletim sistemlerinde (Vista, Windows XP, Linux vb.) sorunsuz çalışmaktadır ve sadece bir kez kurulum sonrası hiç bir işlem yapmaksızın Football Manager keyfini çıkartacaksınız.

Kurulum:

Dosya Boyutu: 1.3 MB
İndirdiğiniz FMGrapics_FM2009Turkce.exe adlı programı çalıştırınız ve kurunuz.

Ardından;
C/Document and Settings/Kullanıcı Adı/Application Data/Sports Interactive klasörünü tamamen siliniz. İyi oyunlar.


 


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2017 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting