• Dosya Bilgileri

PES 6 Superpatch

Gönderen
Elik
Hazırlayan
nt89
Boyut
2.02 GB
Tarih
29-01-2007
Download
16981
Açıklama
 
KURULUM:

Kurulum işlemlerini gerçekleştirmeden önce yapıştıracağınız dosyaların sisteminizde kurulu olan bir önceki kopyasının yedeğini mutlaka almanızı öneririz.

 1. İlk önce dosyaların 2 parçasını da indiriniz. Elinizde 1-5 arası 5 partlık rar dosyaları olacaktır.

 2. PES6PC_sp_v01.part1.rar dosyasının extract edip dışarı çıkarttığınızda Winrar tüm partları birbirine bağlacayak ve elde etmeniz gereken asıl dosya bütünlüklerini extract yaptığınız klasöre yapıştıracaktır.

 3. Dosyaları extract yaptığınıza göre elinizde kitserver klasörü, KONAMI-WIN32PES6OPT, PES6.exe ve Superpatch_dat.dkz adlı dosyalar var demektir.

 4. Kuruluma geçmeden önce hatırlatmakta fayda var. Eğer PES 6 oyununa daha önce bir yama kurduysanız yamaları kaldırmalı veya PES 6 oyununuzu sistemden kaldırıp yeniden temiz bir kurulum yapmanız gerekir. Tercihen yeni ve temiz bir PES 6 kurmanız önerilir.

 5. İlk önce PES6.exe dosyasını oyunu kurduğunuz Pro Evolution Soccer 6 klasörünün içine yapıştırınız.

 6. Daha sonra kitserver klasörünü oyunu kurduğunuz Pro Evolution Soccer 6 klasörünün içine atınız. Dikkat, Konami klasörünün içine değil, Pro Evolution Soccer 6 klasörünün içine atmalısınız.

 7. Eğer daha önce kitserver'ı kurmadıysanız kitserver klasörünün içindeki setup.exe dosyasının çalıştırarak PES6.exe dosyasını da ilgili seçenekten seçerek Install butonuna tıklayınız ve kurulum yapınız.

 8. Superpatch_dat.dkz dosyasında işlem yapabilmek için sisteminizde DkZ Studio programının 0.91b versiyonu bulunması gerekir.

 9. DkZ Studio 0.91b versiyonunu http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=4118 adresinden yükleyebilirsiniz.

 10. DkZ Studio programını sisteminize kurduktan sonra Superpatch_dat.dkz dosyasını açın. Menuden Patch->Apply Patch in Folder seçeneğini seçerek PES 6 oyununuzun dat klasörünü seçerek devam ediniz. Dosyaların yüklenmesi birkaç dakika sürecektir, tüm dosyalar sisteme yüklenince program bilgi verecek ve bu aşamada bitmiş olacaktır.

 11. Kurulumun son aşaması ise KONAMI-WIN32PES6OPT dosyasının sisteminizdeki "Belgelerim\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\save\folder1" klasörünün içine yapıştırılmasıdır. KONAMI-WIN32PES6OPT dosyasını bu klasöre yapıştırınız.

Kurulum olayı bitmiştir ve bu fevkalade yamayı oynayamaya başlayabilirsiniz.

 


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting