• Dosya Bilgileri

The Movies Demo

Gönderen
CaSSiNi_
Hazırlayan
Lionhead Studios
Boyut
285 MB
Tarih
14-03-2006
Download
169
Açıklama
 
İzlediğiniz veya aklınızda planladığınız tüm filmlerin yapımcısını oynadığınız bir oyun düşünün. Bir film stüdyosunu yönettiğinizi ve kendi artist/aktrist'lerinizi yaratıp film çektiğinizi. Hatta sıfırdan bir yönetmen kariyeri oluşturup Oskar'ı aldığınızı düşünün. Ne dersiniz, böyle bir oyunun düşüncesi bile eğlenceli geliyor değil mi?

The Movies ile artık tüm sinema fanatikleri ekranları başından da istedikleri filmleri çekebilme imkanına ve bir film stüdyosunun içindeki herşeye sahip olabilecekler. Bu oyunda kendi film kurgunuzu kendiniz yaratacak, istediğiniz sahneleri istediğiniz oyuncular ile çekecek, seti kendiniz kuracak, tüm set çalışanlarını yönetecek, hatta oyuncu kaprisleri ile bile karşılaşacaksınız.

Oyun, gerçekten de bir film stüdyosunda neler yaşanabiliyorsa aynısını bilgisayarımıza taşımayı başarmış. Oyuncularınız o kadar gerçekçiler ki, rol arkadaşı çok yaşlı diye yüzünüze su fırlatabiliyor, vücut ölçülerinden şikayet edip operasyon geçirmeyi isteyebiliyor (ve bunu da oyunda yapabiliyorsunuz), cinsellik içeren sahnelerde oynamayı bile reddedebiliyorlar.

Oyunda çekeceğiniz filmler de özenle kurgulanıp film olarak size gösterilebiliyor. Dilerseniz kendi resminizi kullanıp bir terminatör, bir kasaba şerifi ya da bir polis tarafından vurulan yasadışı silah kaçakcısını bile oynayabiliyorsunuz böylece. Oyun içinde yapacaklarınız sadece film çekmekten ibaret değil. Rakip stüdyolara karşı da uyanık olmalısınız. Sizin stüdyonuzda olan bitenden haberdar olmak ve yeni geliştirdiğiniz efekt teknikleri ile baş aktörünüzü ele geçirmek için sürekli fırsat kolluyor olacaklar.

İşte Hollywood hakkında ne duyduysanız karşınıza getiren bir oyun The Movies. Başarılı bir yönetmen, sinema eleştirmeni ya da bir senaryo yazarı. Bu oyunda bir sinema tutkunu olarak hayaliniz ne ise onu oynamak şansına sahipsiniz...
 
Oyunun bu demo sürümünde 2 oyun modunun birer bölümünü oynayabiliyorsunuz.


 


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting