• nihato
    Özel Üye

Takımı: Manchester United FC
    • tebrikler spurs.sezon ortalarında phoenix ve dallas'ın 1 gömlek altında 1 oyun sergiliyorlardı ama her zaman olduğu gibi all-star arasından sonra "it's all business" moduna girdiler.playoff boyunca tecrübeleri hep ağır bastı rakiplerine.en sonunda da şampiyon oldular.hakettiler de!
      (In That Order)
  • Reklam
  •  
  • Cesc
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • San Antonio Spurs'u Play-Off'larda desteklediğim tüm takımları yendiği için tebrik ediyorum. (Denver Nuggets, Phoenix Suns, Utah Jazz, Cleveland Cavaliers)
  • Cesc
    Moderator

• San Antonio Spurs'u Play-Off'larda desteklediğim tüm takımları yendiği için tebrik ediyorum. (Denver Nuggets, Phoenix Suns, Utah Jazz, Cleveland Cavaliers)
  • _TaYLaN_
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • zaten benim icin süpriz olmadi ama bu kadar kolay olacagani da beklemiyordum...sampiyonlugun en önemli nedeni parker ve ginobili(zaman zaman) kendilerine gelmeleriydi...bence sampiyonlugun kilit ismi duncan'di ve mvp ödülünü daha cok haketti bence ama parker'da play-off'larda cok iyi oynadi...
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • bugün hede ve memo'nun konuk olduğu nba stüdyo programını izledim ikiside spurs'ün bu sezon şampiyon olacağını tahmin etmiş şampiyonluğun ise bench ve ilk 5 uyumu yüzünden geldiğini söylediler
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Necaty
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting