• _Professional_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • yorumlar için teşekkürler beyenirsiniz beyenmezsiniz o size kalmış ama yorum yapmasını bilelim ben gollarim en güzel gol demiyorum birini çatal olduğu için verdim diğerini bi tane video atma ihtiyacı duydum ondan verdim neyse beyendiğinize sevindim
  • OnLT
    Kayitli Üye

• siretunsal
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: OnLT

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: husnu_yilmaz
      gollerin hiç güzel değil bundan sonra böyle saçma vidolar gönderme

Adam haklı hayatında topu yerden gol atmış adam değil YouTube da yüzlerce çatal golü var seninkini beğenmiyor

Adam emek yapıp göndermiş. Zaten bütün videolar birbirine benzicek hepsi farklı olcak diye bişi yokki
  • _Professional_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ya tamam ben de benim gollerim dünyanın en güzel golü demiyorum golün tam çatal olması hoşuma gitti ondan gönderdim diğeri ise attığım ilk voleydi ondan bir anlık heyecanla gönderdim ama artık her gün atıyorum beğenirsiniz beğenmezsiniz o size kalmış ama lütfen adam gibi yorum yazın one öyle yok saçma sapanmışta yok bidaha göndermeymiş te sana ne kardeşim gönderirim göndermem hatta biri yolda bi gol daha geliyo

Son güncelleme 03.04.2008, 16:17 tarihinde _Professional_ tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting