• Cpt.MacTavish
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • 200 TL önereceğiniz ekran kartı var mı?
  • Reklam
  •  
  • Cpt.MacTavish
    Kayitli Üye

• bulkane
    Kayitli Üye

• Bilgisayarını tanımıyorsun.Özelliklerini dahi buraya aktaramıyorsun ve 200 liralık bütçeye öneri istiyorsun güzel kardeşim.
      Yanlış yönlendirilme ihtimalin çok yüksek bu şekilde.Yazdığın özellik, anakartının bios modeli, üreticisi.

Diğer sistem özelliklerini bilmemiz lazım öncelikle, eski bir sistemin varsa muhtemelen kasa tipi, soğutması ve güç kaynağı da eskidir.İyi bir ekran kartı aldığında verimli kullanamayabilirsin, hatta hiç kullanamayabilirsin.200 liraya şunu al denir, alırsın ama bakarsın ki sisteminde verimli çalışmıyor, bir yerde yanlış yaptığını anlarsın ama geç olmuş olur.
      İşlemcin mesela, eğer zayıf bir işlemcin varsa alacağın ekran kartını frenleyecektir, darboğaz meydana gelecektir.Güç kaynağın yeterli güç beslemesini sağlayamıyorsa, yine iş zora girecektir.Al bir ekran kartı tak, iş böyle bitmiyor malesef.Sistemin verimli çalışmasını sağlayacak şartları sağlamalısın.

Neden 200 lira ve neden bir ekran kartı alma gereksinimi duydun?
      Hangi oyunları ne çözünürlük ve kalitede oynamak istiyorsun?
      Ne istediğini böyle detaylı şekilde anlatırsan ona göre doğru mantıklı öneriler gelebilir.
      Bir de buradan yazma ile olacak gibi görünmüyor, donanım hakkında biraz bilgi edinmelisin.Bilgisayarcılar varsa çevrende, anlayan kişiler ve teknik servisler, bu konuda onlardan yardım almanı öneririm.

• Bilgisayarımında 2.4 AMD var eve gidinc daha net yazabilim. 2.0 GB ram var ve 256 MB ATİ X1550 var . Burada hangisii yükselteceğim konusunda kararsız kaldım , ekran kartını seçtim Call of Duty Black Ops'u normal kalitede kasmadan kaldırıyor şaşırdığım olay ise şekilde CRYSİS 2 (korsan almak zorunda kaldım) en düşük kalitede kasıyor. Bu olaylar nedeniyle ekra kartımı yükseltmek istedim fakat sizi rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting