• crdsa
    Özel Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Thor tarafından gönderilen mesaj
      Açılan anketlere genellikle işaretlenen anket seçeneğiyle aynı cevaplar yazılıyor. Eğer söyleyecek farklı bir şeyiniz yoksa, oy verdikten sonra verdiğiniz oydaki aynı cevabı aşağıya yazmayın, aksi takdirde ceza alacaksınız. Verdiğiniz oy zaten görülebilmektedir.

Beni Twitter'dan takip edin.
  • Reklam
  •  
  • Immune
    Kayitli Üye

• Chelsea çok kan kaybetti ve yerlerine aldıkları oyuncular da yeterli düzeyde değil bana göre. United'dan transfer bekliyordum açıkçası ama yapacak gibi görünmüyorlar. Bu sene de Giggs, Scholes gibi oyuncuların performansına bağlı olacak her şey. Bir de Ferdinand'ın müzmin sakatlanma olayı var ki geçen yıldan beri devam ediyor. Eğer Vidic-Ferdinand ikilisinden uzun süre mahrum kalırsa United işleri zor. Ama bu iki takım dışında uzun lig maratonunda yarışa dahil olabilecek bir takım da görmüyorum ben. Liverpool'un son yıllardaki durumu ortada zaten. E Arsenal de 4.lüğe 5.liğe demir attı. Yine United'la Chelsea arasında gidip gelecektir kısaca.
      *Newcastle United FC

#9 Andrew Thomas 'Andy' Carroll
  • el Nino9
    Kayitli Üye

Takımı: Adana Demirspor
    • Her ne kadar Liverpool demek istesemde ne yazıkki bu senede kötü bir Liverpool izleriz büyük ihtimalle.Man utd'ın her ne kadar şampiyon olmasını istemesemde en yakın onlar gözüküyor.

Seni Sevenleri Bir Kere Üzdün ! 13.09.19

Comandante Che Guevara
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • Manchester United'ın olmasını istiyorum. Chelsea'den kupayı da aldılar. Onlar olur şampiyon. Onun dışında City de iyi transferler yaptı. Eğer tutturabilirlerse onlardan da ilk 3 felan başarısı bekliyorum.

---
  • Wenger
    Kayitli Üye

• Chelsea ile Manchester United çekişir. Diğerleri geride. Tottenham, Liverpool'un önünde bence. Transfer yapmadılar, yapsalar daha yukarılara oynayabilirlerdi.

Manchester United daha iyi gibi duruyor Chelsea'den.

1. Manchester United
      2. Chelsea
      3. Arsenal
      4. Tottenham
      5. Manchester City
  • Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Chelsea'den bu sezon başarıyı ligde değil Şampiyonlar Ligi'nde bekliyorum. En az yarı final yaparlar gibime geliyor. Ligde ise işleri zor. Şampiyon kadroyu tam anlamıyla koruyamadılar, Drogba'nın yanına iyi bir forvet almadılar, geniş bir kadro kuramadılar. ManU ise Ronaldo'suz geçen bir sezonun ardından daha oturmuş bir takım olarak giriyor yeni sezona. Hernandez takviyesi yerinde. Rooney, Vidic gibi kilit oyuncuları ciddi sakatlıklar yaşamazsa sezon sonunda mutlu sona ulaşan taraf olacaklarını düşünüyorum. Patlamayı ise City'den bekliyorum. Her ne kadar 10 tane forvete sahip olsalar da, kadroları gayet kaleti ve bence ilk 3 yapacaklar bu sezon.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Mr.Sagopa
    Kapali Hesap

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Açıkcası bu sene Manchester City'den şampiyonluk bekliyorum.Önceki yıllarda hep ofans oyuncu transferleri yapardı City fakat bu sene Yaya Toure ve Kolarov transferleri defansif anlamda City'e büyük bir güç kazandırır.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting