• crdsa
    Özel Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Thor tarafından gönderilen mesaj
      Açılan anketlere genellikle işaretlenen anket seçeneğiyle aynı cevaplar yazılıyor. Eğer söyleyecek farklı bir şeyiniz yoksa, oy verdikten sonra verdiğiniz oydaki aynı cevabı aşağıya yazmayın, aksi takdirde ceza alacaksınız. Verdiğiniz oy zaten görülebilmektedir.

Beni Twitter'dan takip edin.
  • Reklam
  •  
  • Immune
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Her ne kadar pek sevmesem de Jose Mourinho'nun Madrid'i adam edeceğini düşünüyorum. Onun için bu sene Barca hegemonyası sona erecektir tahminimce.
      *Newcastle United FC

#9 Andrew Thomas 'Andy' Carroll
  • el Nino9
    Kayitli Üye

Takımı: Adana Demirspor
    • Hem Jose Mourinho hemde Barcelona Fan'ı olduğum için iki takımdan hangisi şampiyon olursa olsun üzülmem bu sene.Ama Jose Mourinho'lu Real Madrid ipi göğüsler gibi geliyor.

Barça taraftarı Mourinhodan iyice nefret ederler

Seni Sevenleri Bir Kere Üzdün ! 13.09.19

Comandante Che Guevara
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • Guardiola ve Mourinho arasında çok büyük zevkli rekabet olacak. Merakla bekliyoruz. Süpriz şampiyon çıkmaz. Bu ikili arasında gider gelir. Gönlüm bordo-maviden yana.

---
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Real artık bu kadar yatırımın karşılığını alır diyorum. Hiç istemiyorum şampiyon olmalarını ama çok ciddi bir kadro üstünlükleri var. Barça'nın o müthiş takım içi uyumu ve tıkır tıkır işleyen sistemi de bir yere kadar. Barça'yı desteklemeye tam gaz devam ama Mouriho'lu Real bu sezon başlarını bir hayli yakacak bence. Özellikle El Classicolarda Madrid üstünlüğü bekliyorum. Diğer takımlara baktığımızda Valencia müthiş güç kaybetti. Bu sezonu boş geçirip gelecek sezon iddialı olmaya bakacaklar. Atletico, Villarreal gibi takımların asla şampiyonluk adayı olduğunu düşünmüyorum. Real-Barça ikisiyle diğer takımlar arasında uçurum olması muhtemel lig sonunda.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting