• Anket
  • 2012-13 Sezonu | İtalya Serie A Şampiyonu Hangi Takım Olur ?

Uyarı: Bu anket için kullanacağınız oyu diğer kişiler görebilecektir
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Thor tarafından gönderilen mesaj
      Açılan anketlere genellikle işaretlenen anket seçeneğiyle aynı cevaplar yazılıyor. Eğer söyleyecek farklı bir şeyiniz yoksa, oy verdikten sonra verdiğiniz oydaki aynı cevabı aşağıya yazmayın, aksi takdirde ceza alacaksınız. Verdiğiniz oy zaten görülebilmektedir.
  • Reklam
  •  
  • nusta055
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • En karışık lig Serie A heralde . Teknik direktörsüz son şampiyon Juve, eski günlerini mumla arayan İnter, önemli oyuncular kaybeden Milan ve kadrosu bana göre yetersiz olan Roma ve Lazio. Yine de Juve 1 adım daha yakın sanki.

Zaglebie Lubin

Ultras Orange City Boys !
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Juve bu sene de götürür ligi. Inter çok yeni bir takım, iyi bir sezon geçireceklerini düşünüyorum ama o kadar takviyenin kısa sürede kaynaıp zirveye oynayack bir takım oluşturması imkansız gibi. Milan'ın büyük hayal kırıklığı olacağını düşünüyorum. Juve ile Inter biraz devreye girince bocalıyorlar zaten. Eski sağlam hallerinden eser yok, Milan o "dev" ünvanını kaybediyor, hatta benim gözümde çoktan kaybetti. Süpriz takım olarak da eğer Jovetic'i takımda tutmayı başarırlarsa Fiorentina gelebilir. Montolivo'nun ayrılmasından sonra Jovetic tek lider olarak kaldı ve üstündeki bu sorumluluğu en iyi şekilde kullanmaya çalışıp kalitesini kanıtlamak isteyecektir.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting