• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ

• A Milliler günü çift antrenmanla tamamladı

2014 FIFA Dünya Kupası elemeleri ilk maçında 7 Eylül Cuma günü Amsterdam'da Hollanda ile karşılaşacak olan A Milli Takımımız, günü sabah ve akşam yaptığı çift antrenmanla tamamladı.

Hoenderloo'daki Golden Tulip Victoria Oteli'nde konaklayan A Milliler, antrenmanlarını da otelin sahasında yaptı. Basına kapalı olarak yapılan akşam idmanında Egemen Korkmaz, Semih Kaya ve Cenk Gönen fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı çalıştılar. Aday kadroya bugün katılan Eren Güngör de antrenmanda yer aldı.

Bugün sabah saatlerinde MR'ı çekilen Egemen'in sağ dizinde ödem ve dış yan bağında gerilme tespit edildi.

A Milli Takım'ın akşam yaptığı antrenmanı TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Koray ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Soysal da izledi.

A Milli Takım, Hollanda maçının hazırlıklarını yarın saat 19.00'da yapacağı antrenmanla sürdürecek.

ANTRENMAN PROGRAMI
      05.09.2012-19.00 Golden Tulip Victoria sahası (Basına 15 dakika açık)
      06.09.2012-19.00 Amsterdam Arena (Basına 15 dakika açık)
      07.09.2012-11.00 Sv RAP Aanloop 4 (Basına kapalı)
      08.09.2012-10.30 Sv RAP Aanloop 4 (Basına kapalı)
      09.09.2012-19.00 Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı (Basına 30 dakika açık)
      10.09.2012-19.00 Türk Telekom Arena (Basına 15 dakika açık)
      11.09.2012-11.00 Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan (Basına kapalı)
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • 3-1 kaybederiz. İyi bir kontra atak futbolu oynayıp kaçan pozisyonların ardından Huntelaar'ın gazabına uğrarız.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Lumos
    Kayitli Üye

• Die Föhlen
    Kayitli Üye

Takımı: VfL Borussia Mönchengladbach
  • Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Bu kadar yumuşak savunması olan, uyumsuz bir Hollanda'yı yakalamışken alacaksın puanını sonra da rüzgar tamamen arkana gelecek.

Hadi kaza golünü yedin. Hadi Selçuk'u taktik gereği 11 başlatmadın. Top senin ayağına geçmiş, rakip geriye çekilmiş beklerken niye oyunu kanatlara açması için almazsın? 90 dakikayı Mehmet Topal'la bitirdi ya inanılır gibi değil sanki tek farklı mağlubiyet yetiyormuş gibi. Tunay'a da 70 dakika tahammül etti sanki sahada müthiş işler yapmışçasına. Hamit gibi fizik gücü yerlerde sürünen birini alıp sağ bek yaptı. Bütün maç Robben ne zaman atacak diye bekledim ki 1-0'dan sonraki tüm pozisyonları o taraftan buldu Hollanda.

Ya Abdullah Avcı gibi futbolu ülkemizde en iyi bilen teknik direktörlerden biri bile bu kadar saçma sapan tercihler yapacaksa biz harbiden elimizi ayağımızı çekelim tüm uluslarası organizasyonlardan. Artık diyecek bir şey bulamıyorum ya bu adam eldekilerin en iyisi hoca olarak.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • cimboom
    Haber Editörü

• Sercan,Mevlut,Tunay,Topal,Hamit kötuydu bugun, kötu bile demek iyi onlar icin, daha beterdiler. G.Gönul varken niye Hamit niye? Hadi Mehmet Topal ile basladin, Hollanda'nin bukadar kötu oynadigi bir macta geriye cekildikleri anda Selcuk'u oyuna sokarak hem Umut ve Burak'a hemde sonradan sola gececek Arda'ya cok iyilik etmis olurdu. Gercekten Mehmet Topal ne yapti?
      90 dakika oynadi ne yapti? Hamit'in bir sutu vardi, saymayalim onu Hamit ne yapti? Tunay ve Sercan ne yapti. Hoca bugun secimlerinde cok cok cok cok cok basarisizdi. Bu arada Nuri oyuna girecekti girdi mi? girdiyse ne ara cikti? cikmadiysa nerdeydi?

Abdullah Avci gibi "akli basinda" olan bir adamin böyle basit hatalar yapmasi dusundurucu. Tüp mü ne kokmaya basliyor? Gercekten simdiki durumum tam bu;
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting