• abdullah1998
  Kayitli Üye


  Kayıt: 24-09-2017
  Yaş: 22
  Mesajlar: 1
  Takımı: FK Sarajevo
  • 2017 yılı içerisinde yeni üniversiteler eğitim hayatına başlayacak ve öğrencilerine ulaşacaktır. LYS ve YGS sonuçlarının açıklanmasında sonra yapılacak olan üniversite tercihlerinde, öğrenciler bu üniversitelerden de yararlanabilecektir. 2017 yılında yeni açılacak üniversiteler arasında; Uluslararası Final Üniversitesi, İstanbul Kent Üniversitesi, Türk Hava Kurumu Üniversitesi gibi üniversiteler bulunmaktadır. Aynı zamanda bu üniversiteler, yetkililer tarafından belirlenen taban puanlarına göre öğrenci alımı yapmaktadır.
   İstanbul Kent Üniversitesi sağlık bölümleri taban puanları, 176 ile 400 puan arasında değişebilmektedir. Sağlık bölümleri ve taban puanları hakkında bilgi edinmek isteyen öğrenciler tercih kılavuzlarından faydalanabilmektedir.
   Uluslararası Final Üniversitesi, farklı puan dağılımlarında öğrencilerine ulaşmaktadır. TM-1 ve TM-2 puan türündeki bölümler genel olarak 250 ile 370 taban puanları arasında öğrenci alımı yapmaktadır. Aynı zamanda DİL-1, MF-3, TS-1 ve TS-2 puan türündeki bölümlerde üniversite içerisinde yer almaktadır.

   https://listever.com/2017de-acilan-yeni-universiteler/
 • Reklam
 •  
 • daimy2017
  Kayitli Üye
  Kayıt: 17-08-2017
  Yaş: 43
  Mesajlar: 32
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Bunlar vakıf üniversitesi, eğer burslu okunmayacaksa çoğunun kontenjanları dolmuyor birçok bölüm için ve rahatlıkla bu bölümlere girilebilir. Yani mesele eğitim ücretini karşılayıp karşılayamayacağınla alakalı.


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting