• By.NeverBack
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Beyler İyi Geceler Tek yaptığım yamanın resmini atıyorum yeni başladım
      yardımcı olmak isteyen olursa bana ulaşabilir en az 4 büyükleri yapmayı planlıyorum forma bulabilecek varsa harika olur yeni sezon formalarını ve yeni sezon oyuncu facelerini

• Reklam
  •  
  • admin20
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • voluntry
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • selaminaleyküm kardeş ben bizim ligin transferleini bitiiroyrum bi kaç takım kaldı transferleri bana bırak taktikleri ayarlarım takımları eklerim çıkartırım güncel formalar lazım ama günümüzde kimse yama yükleme ile uğraşmıyor sadece transferlere bakıyorlar ben yeni ligde ekledim rusya ligi ukrayna ligi ve diğer ligleride eklicem uzun sürcek pc başında tam olarak zaman geçiremiyorum her akşam 2 - 3 takım yeniliyorum transferleri falan ekelmeleri lig lig yapıyıorum olmayanları sadece isimlerndiiroyurm olanları yükseltiyorum 2018-19 sezonu full olcak forma bul yeter fifa editor diye site var gir varsa güncell formaları indir bul
  • GRKNTY414141
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • MERHABA ARKADAŞLAR , BANA FM 2008 TRANFER YAMASI GÜNCELLEMELERİ LAZIM , YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ VARMI

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting