• maradoda
  Kayitli Üye


  Kayıt: 28-09-2005
  Yaş: 46
  Mesajlar: 11


  • Asla yanlız yürümeyeceksin.
   hayallerin sarsılsa da, alt üst olsa da,
   rüzgarda, yürümeye devam et
   yağmurda, yürümeye devam et.
   kalbinde umutla, yürümeye devam et
   ve bil ki, hiçbir zaman yalnız yürümeyeceksin

   En zor zamanların. Sıkıntılısın. Konsantrasyonun dağılmış. Rakip adeta senin üstüne oyunuyor. Alnından akan terler bir asit damlası gibi bedenini yakıyor. Ne yapacağını bilemez halde ekrana bakıyorsun.
   Ve görüyorsun. Seninle aynı formayı giymiş tepesinde 2 işareti olanı görüyorsun. Işık aydınlanıyor gözlerinde. Güç geliyor ellerine. Basıyorsun 2 çizgiyi acımasızca birleştirmiş o mavi tuşa. Ve pas veriyorsun. Ortağının önü bomboş. koşuyorsun şampiyonluğa onunla birlikte. Sağ tarafına çeviyorsun kafanı. "Hadi ortak! Getir kupayı bize"

   Ele-ele kupayı havaya kaldırıp, objektiflere gülümserken aslında hiçde ayrı değilsiniz gibi geliyor...

   Pesturkiye sizi pro evolution soccer’da bir olmaya çağırıyor...

   Ortak sevgilimiz Pes 2008 üzerinden 106 ekran plazma tv'lerin bulunduğu Sihir cafe game club’da gerçekleştirilecek olan çiftler turnuvasına davetlisiniz.

   Gelin bizim sıcak ortamımızı tamamlayın ve dostluğunuzla bizi şereflendirin. Gelin bize ne kadar iyi bir Takım oyuncusu olduğunuzu gösterin. Adınız Türk oyuncular arasına altın harflerle yazılsın.

   Gelin kupa yolunu birlikte yürüyelim...

   TURNUVA YERİ : SİHİR CAFE GAME CLUB

   ADRES : Caferağa Mah. Sakızgülü Sok. Taranto Apt. No:7 Kat:3 KADIKÖY

   TEL : 0216 3366914
   Sihir Game Club;12 adet Play Station 3,12 adet SAMSUNG 106 ekran HD Ready Plazma TV,ergonomik koltukları ve rahat ortamıyla hizmetinizde.

   Turnuva tarihi : 16 MART 2008 PAZAR

   Turnuva başlagıç saati : 11.00

   OYUN KONSOLU: PS3

   1- Turnuvaya katılım ücreti KİŞİ BAŞI 20 YTL dir.
   KATILIMLARIMIZ 64 KİŞİYLE SINIRLIDIR( 32 ÇİFT ) !!! 64 SAYISINA ULAŞTIKTAN SONRA YEDEK KAYITLAR AÇILACAKTIR...

   2 - ÖDÜLLER :TOPLANAN PARA İÇİNDEN MASRAFLAR ÇIKTIKTAN SONRA KALAN TUTARIN TAMAMI PARA ÖDÜLÜ OLARAK İLK 3'E DAĞITILACAKTIR.

   1. PARA ÖDÜLÜ
   2. PARA ÖDÜLÜ
   3. PARA ÖDÜLÜ

   (ÖDÜLLERİ TURNUVA TARİHİNE KADAR DEĞİŞTİRME HAKKINI PESTURKİYE SAKLI TUTAR)

   3- Turnuva statüsü şampiyonlar ligi statüsü baz alınarak yapılacaktır. Yerel değişiklikler yapılabilir.Turnuva'da gruplar 16 MART 2008 sabahı Kafe'de Seri başları belirlendikten sonra Kura ile oluşturulacaktır.
   Bu konularda tek ve direk sorumlu PESTURKIYE dir.

   4- Turnuvamıza herkes katılabilir. Kişisel anlaşmazlıklar, özel durumlar , organizasyon dışı davranışlar , diğer organisazyonlarda yaşanan anlaşmazlıklar ,çatışmalar ve organizasyon dışı yazışmalar bu organizasyonu bağlamaz . Kişisel istekler kabul edilmez.

   5- Organizasyon sırasında olay çıkaran , sözlü hakaret eden, kavgaya yeltenen , ve turnuva ortamını bozan kişiler durumuna ve konumuna bakılmaksızın 2 taraflı olarak diskalifiye edilecek ve bi dahaki turnuvaya alınmaması hakkı PESTURKİYE tarafından saklı tutulacaktır.

   6- Oyun futbol kuralları çerçevesinde olacaktır. Fakat oyunun açıklarını herhangi bir şekilde kullanıp suistimal edenler ve normal top oynamayı da suistimal olarak şikayet edenler affedilmeyecektir. Turnuvada top çevirmek kesinlikle yasaktır. İsteyen oyuncular olayın vuku bulunması halinde oyunu durdurup gözlemci isteyebilirler.

   7-Grup maçları ve yarı finale kadar olan elemeli maçlar 10 dakika üzerinden oynanacaktır. Yarı final maçları ve final maçı 15 er dakikadan oynanacaktır.

   8 - OYUN AYARLARI ŞU ŞEKİLDE OLCAKTIR :

   ENTRANCE SCENE : OFF

   LEVEL : TOP PLAYER (5 YILDIZ)

   MATCH TIME : 10 MİN.

   EXTRA TIME : OFF

   PENALTY : OFF

   NUMBER OF SUBS : 3 PLAYERS

   INJURES : OFF

   TIME : NİGHT

   SEASON : WİNTER

   WEATHER : CLEAR

   STADIUM : ESTİADO DRAGON

   REFEREE : RANDOM

   STADIUM EFFECT : OFF

   OYUNCU KONDİSYONLARI : YEŞİL OK

   HOME&AWAY : NATURAL

   OYUN İÇİ :

   KAMERA : WİDE (İKİ OYUNCU ARASINDA ANLAŞIRSA BU AYAR DEĞİŞTİRİLEBİLİR)

   STAMINA BAR : ON

   9- Her oyuncu kendi gamepade‘ ni getirme hakkına sahiptir. Aksi halde cafedeki game pade ‘lere itiraz edemez.

   10-Gruplar puan sistemli olacak ve her takım birbiriyle 2 maç yapacaktır. Katılım sayısına göre guptan kaç takımın çıkacağı 16 MART 2008 PAZAR Günü belirlenecektir. Sarı ve kırmızı kartlar bir sonraki maça etki etmez. Eşitlik halinde deplasman golü gözetmeksizin ikili averaja bakılacak bundada eşitlik olması halinde önce genel averaja sonra atılan gollere en sonda yenilen gollere bakılacaktır. Bütün bunlarda eşitlik söz konusu ise iki rakip arasında 3.Maç penaltı seçeneği açık olmak kaydı ile oynanacak ve eşitliğin bozulmaması durumunda direk penaltı atışlarına gidilicektir.

   Oynanan oyun sırasında PS3 de takılma veya kapanma söz konusu olursa yeni bir maç açılacak ve bir önceki maçta takılma olduğu sıradaki şartlar sağlanacak (Kırmızı Kart, Goller vb.) ve kalan maç dakikaları oynanacaktır.

   11- Grup maçları sonrası eşleşmeler grup 1.ve 2.lerinin mevcut durumuna göre ayarlanacaktır.

   12- Elemeler 2 maç üzerinden deplasman golü olmadan yapılacaktır. Eşitlik halinde direk penaltı atışlarına geçilecektir. Sadece 3.lük ve final maçı tek maç üzerinden uzatma ve penaltı atışları açık şekilde oynanacaktır .

   13- Turnuvada Master Lig takımları ve ülke takımları ile oynanamaz.Yalnız lig takımları seçilebilir ve takım seçimi serbesttir. Formation süresinde bi sınırlama olmayacaktır ama rakip oyuncuyu sıkmamak FAIR PLAY gereğidir.

   14- Oyun sırasında sadece oyun durduğunda START tuşuna basılarak oyun durdurulup işlemler yapılabilir. Bu kurala uymayanlarbir uyarı ardından diskalifiye edilecektir.

   15- PESTURKİYE YUKARIDAKİ TUM KURALLARI VE AYARLAMALARI DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.


   PESTURKİYE
   PTR TEAM
   BY MARADONA


   Son güncelleme 16.02.2008, 20:30 tarihinde maradoda tarafından yapıldı.
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting