• Mozzy
    Kayitli Üye

Takımı: Gençlerbirliği SK
    • Param olursa yaşamak isteyeceğim 1. şehir. Ama orada yaşamak çok zor.
  • Reklam
  •  
  • KennyOii
    Özel Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • peyote, indigo dedi beni benden aldı lakin beyoğlunun asıl gece hayatı turistler içinde dahil asmalımescit ve nevizadedir..

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: SanLi uLaS

Gittim gördüm gezdim ve beklediğimden çok daha iyi gördüm. 15 milyon sayılabilen nüfusu olan biryer yerin o trafik gayet normal. çileden çıkarabilir tabi ama başkada bişey yapılamaz. Her yerinde tarihi bir hava var ve modern yaşamla tarih belkide en iyi bu kentte harmanlanır. İzmir güzel diyordumda İstanbul'un çeyreği olamaz İzmir. Görmeyenler varsa hala 3-4 günlüğünede olsa gitmesi , yaşaması gereken bir şehir.

izmirliler istanbulda yaşamak için yırtınıyor

Son güncelleme 29.11.2008, 06:46 tarihinde KennyOii tarafından yapıldı.

EASO FIFA Nickname: KennyOii
      ESL Link "Respect your rival and do not forget(!) it's just a game."
  • Venom
    Kapali Hesap

• Böyle yazıyonuz ediyonuz özlüyorum ha:) Şu şehre sadece gezme amacıyla gitmeyi düşünüyorum yakın bir zamanda. Anca o zaman değerini, kıymetini bilirim sanırım. Gerçi Ankara'dayken oldukça özlüyorum, başta Ortaköy olmak üzere özellikle sahil kısmındaki semtleri, orada vakit geçirmeyi... Her ne kadar trafiğiyle ömrümden ömür yemiş olsa da seviyorum İstanbul'u
  • Asiruh Bjk
    Kapali Hesap

• istanbul gerçekten de çok güzel il

Takımı: Manchester United FC
    • Doğma büyüme İstanbul'luyum.16 yıldır İstanbul'da yaşıyorum.Güzel şehirdir ama her türlü çirkefliğin boy gösterdiği başlıca illerimizdendir.Ama gezmek amaçlı, tatil amaçlı gelirseniz, çokta verim alırsınız.Gezip görülecek müzeler felan vardır.Maçlara gidebilirsiniz.

İstanbul/K.Çekmece/Sefaköy'de oturuyorum, var mı o civarlarda oturan?
      He'll f***ing murder ya!
  • cabj
    Kayitli Üye

• İstanbul/Kadıköy doğumluyum.13 senelik yaşamım boyunca anladığım tek şey emanetsiz gezmemeniz Üstteki arkadaşımızın dediği gibi her türlü çirkeflik vardır.Geze geze doyamassınız.Saraçoğlu'nun,Samiyen'in,İnönü'nün ve diğer stadların görkemine bayılırsınız.
      Not:Niye böyle bir açıklama yaptım bilmiyorum.Sanki çok iyi biliyorum İstanbul'u.Okuldan eve,evden okula bazende maça
  • Rudy5
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Ailem sayesinde İstanbul'un tarihi ve güzel yerlerinin çoğunu görmemin yanı sıra çirkefliklerinide gördüm.Başıma gelmese bile gördüğüm kötü olaylar çok oldu İstanbul'da.Ama yine de bence şans meselesi burada yaşamak.Kötü olaylar yaşansa da,bu şehirde 1-2 günlüğüne dahi bulunmayı herkese tavsiye ederim.

Takımı: Fenerbahçe SK
    • 15 senelik yaşamımın tamamını Sarıyer ilçesinde geçirdiğim güzide şehir. Arada sırada içten içe artık burda yaşanmaz diye düşünsemde, her sahil yürüyüşünün ardından tekrar büyüsüne kapılırım...

UNIGFB
  • Reklam
  •  
  • gunay91
    Kayitli Üye

• İstanbul gerçekden herkesin yaşamasını istediği bir il . Ama birde şöyle düşünelim . İstanbul'un ne kadar zor olduğunu...
      En önemli sorun İŞSİZLİK. Şuanda tutturmuşlarda kriz , kriz buda çoğu firmaların ve iş yerlerinin işine gelip çalışanları kovuyorlar . Zaten nufüsün nerdeyse %70'i işsiz bir durumda . Üniversite okumuş birisi bile şuanda çevremde görüyorum komik miktarlara çalışıyorlar . Elimde olsaydı İstanbulda yaşamazdım ama elimde değil. Hemde alıştık buraya.

İkinci husus İNSANLAR
      Bin türlü insanı var şu şehirde insanlar artık sokağa çıkmaya korkuyor .

Herkesin bıktığı diğer konu TRAFİK
      Önüne gelen alıyor aracını çıkıyor yola . Karşıdan karşıya geçmek normalde benim için 20 dk sürmesi gerekirken 1 saatde bile gidemiyorum.

En güzel İl İstanbul der herkes bende derim . Ama buraya gelmeden önce bunlarıda düşünmek lazım
      //Gny

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting