• Gencerker
    Kayitli Üye

• CM-FM Tarihinden bu yana benimle birlikte çoğu kişininde standart olarak kullandığı 4-1-3-2 taktiğidir.
      Kalitesini anlatmaya zaten gerek yok fakat verim alabilmek için bahsedeceğim bölgelerde yoğunlaşmalısınız

Öncelikle paylaşılan taktiğin farkı tabiki Modifiye edilmiş olmasıdır.
      Bunlardan en önemli üç unsuru dikkatle okuyun;

- Anlayışı Ofansif sistemine dayalı olan bu taktiğe varsa eğer yaratıcı oyuncularınızı kullanın
      - Defans kanatlarında sadece topu kapma düşüncesi bizi hücuma yöneltmez
      Orta sahada kanat oyuncuları olmadığı için hücuma: orta ile destek verebilecek Hız ve Orta özellikleri ideal olan defans-kanat oyuncularınızı kullanın

- Önemli olan DMC bölgesinde kullanacağınız oyuncuyu iyi seçmeniz.. hem hücumda hem savunmada size en yardımcı olacak bölgedir

- Defansif oynamak isteyenler orta sahaya birden fazla DMC yerleştirin. Anlayış sistemi Normal'e düşürün + Kontra atak ayarlayın

Emin olun 4-4-2 gibi taktiklerle derece yapmaya çalışan arkadaşlar; Hiç durmasın bile..

Kişisel Yorum :
      Beşiktaş kariyerimi paylaştığımda da bu taktiği göstermiştim. Beşiktaş ile "2. Sezon Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalde" Barcelona'yı elemiştim ve Yarı Finalde PSV ile karşılaşacaktım. Taa ki kayıtlı oyunum bozulduğunda herşey sona erdi

Uyarı: Lütfen izinsiz başka yerlerde kendi adınıza sunmayın, Emeğe saygı gösterelim

Arkadaşlar kötü veya iyi yorumlarınızı eksik etmeyelim. Bol FM'li günler..

Son güncelleme 09.05.2008, 18:46 tarihinde Gencerker tarafından yapıldı.

4-1-3-2 ® -- Bu Taktik Her Takımı Şampiyonluğa Götürür
  • Reklam
  •  
  • aziiiiz
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • iyi bir taktiğe benziyor ama biraz riskli diğer takım kanatlardan çok çabuk yükleneblir deneyelim bakalım

MÜCİZELER ZAMAN ALIRRRR!!!

---------- İ S P A N Y A -----------
  • Reklam
  •  
  • Volkankose33
    Kapali Hesap

• Riskli ama güzel taktik.Emeğine sağlık kardeşim.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting