• loladin
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: AlpHERO

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: loladin
      4-2-3-1 i Arsenal de denedim iyi gidiyor ligde 5 maçta hiç gol yemeden 11gol attım. Sadece amc ve st pozisyondaki futbolcuların şut denemesi garibime gitti. Takımın genel pas yüzdesi yüksek olduğu için herkez yüksek puan alıyor ve rakip takımlar paslaşmadan başı dönüyor.

Şut denemesiyle ilgili garibine giden şut denemesinin sonda olmasıysa eğer, o pozisyonda ben genelde şut kabiliyeti iyi olan oyuncular oynatıyorum, Lincoln Guilherme ya da Wijnaldum Guilherme ikilisi gibi böylece ceza sahası dışından da fazlasıyla gol buluyorum. Takımın genel pas yüzdesinin yüksek olmasının yanısıra, ortasaha oyuncularının key pass sayısı çok fazla olduğu için puanları yükseliyor. Arsenal çok genç çok güzel bi kadro arkadaşım 4-1-4-1 de çok daha fazla gol atmıştı, özellikle adebayor coşturuyodu, sanıyorum amc pozisyonunda rosicky i oynatıyosun ?

Uzun şut atmasını istediğim futbolcuları oyuncu komutlarıyla ayarladım artık sadece st ve amc şut çekmiyor (Bu arada ST: Adebayor AMC:Diego.) 4-1-4-1 oynamamamın sebebi Diego'yu transfer etmiş olmam AMC mevkiinde daha iyi sonuç veriyor. Adebayor bu taktikle de çoşuyor Zamanla oyuncular taktiğe alıştıkça daha fantastik sonuçlar almaya başladım.
  • Reklam
  •  
  • umut.25
    Kayitli Üye

Takımı: SL Benfica
    • güzel taktıkler bırıncısı hosuma gıttı tesekkurler

• emeğine sağlık denemeye değer...
    Kayitli Üye

Takımı: Kahramanmaraşspor
    • arkadaş bu tatik için binlerce teşekkür barcalenoyla 3 yıldır hiç yenilmiyorum ama 80 tane felan beraberliğim var
  • messitoni10
    Kayitli Üye

• fm_ci09
    Kayitli Üye

• arkadaşlar bakın benim kadrom su fm 2009 oynuyorum. Takım Gs

Kaleci:De Sanctis
      Defans:Servet,Meira,Hakan Balta,Gökhan Zan
      Orta Saha:M.Topal(Linderoth),Kewwel,Arda.Alex(Lincoln)
      Forvet:Guiza-Baros

acaba orta sahanın önüne aleximi yerleştiriyim lincoln' ü mü ?? bi bilgi verebilirmsiniz?? hangi oyuncu daha iyi!
  • Reklam
  •  
  • bykarayel15
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting