• Reklam
  •  
  • Donejuan_18
    Kayitli Üye

Takımı: Boluspor
      • cok (01 Mart 2010 Pazartesi, 19:19)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  • BATIRAY
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • arkadasım ne zamandır bu oyunu oynuyorsun bilmiyorum ama taktiğinde bazı zayıf noktalar war.indirdim we denedim.10 mac oynadım ama eksiklerin ortaya cıktı.Tabi benim bakıs acımla.Oncelikle orta sahan cok bos kalıyor.DMC mevkisindeki bosluk ortadan cok atak yemene sebep oluyor.MC deki elemanlarının uzerinde daha fazla oynama yapmalısın.Kornerlerin cok etkisiz.Madem bir taktik yapmıssın ve genelde takdir edilmis benden sana tavsiye bu taktikte ufak oynamalar yap.Orta sahanı 3 le.biri dmc ozelliklerinde olsun 2si amc.
      Kornerlerinde oyuncularının nereye kosacaklarını tektek ayarla topun nereye atılacağını da.

Ben genelde 4-4-2 yada 4-3-2-1 oynarım.Benden sana abi tavsiyesi kornerlerine iyi ayar cek ben sezonda ortalama 35 gom atıyorum kornerlerden.Orta saham da bos kalmıyor kanatlarım ve ozellikle DR vr DL lerim iyi asist yapıyor onlar da ortalama 12 15 asist le bitiriyor.

Orta sahamın ortasındaki amc ise 40 asistin altına dusmuyor.Fikir alısverisi yapmak istersen msn'e ekle hasanbatiray@windowslive.com

Sevgilerimle Hasan BATIRAY
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting