• _aRshaviN_
    Kayitli Üye

• Daha önce sitede böyle bir taktik vardı sanırım ancak pek kafama yatmamıştı ve hep aynı taktiklerden sıkılıp deiğişik birşey yaratmalıyım dedim ve ortaya bu çıktı gerçek hem takım savunması yapıp hem takım olarak hucum yapıyorsunuz ve çok işe yarıyor ..

DiziLiş:[B]4-4-2-0(manager profilinde böyle yazıyor)
      [B]D.B:[B]8.0.2
      [B]Denenen TakımLar:[B]ArsenaL,Türkiye,

[/URL]

[B]EDIT: OYUN ALANINI GENİŞ DEĞİL DAR YAPINIZ..

Taktikde her mevkiye özel komutlar tek tek ayarlanmıştır..Taktiği zayıf takımlarda denemenizi tavsiye etmem işe yaramayabilir..

Kilit mevkiLer:
      *AMC:amc/fc oynayabilicek,hızı,top sürüşü,bitiricilik özellikleri iyi olması gerekir..EN ÖNEMLİ MEVKİDİR
      *Sol Mc:Tipik defansif orta saha olmalı...
      *Sağ Mc: pas,teknik ve yaratıcılık özellikleri çok iyi olmalıdır..asistleri bu yapıcak çünkü ..
      *Sol Dc:tabiki normal defans ancak korner taktiğinin işe yaraması için kafası ve zıplaması çok iyi olmalı..Micah Richards bir sezonda 60 gol attı..

DownLoad:http://rapidshare.com/files/129603605/4-6-0__Arsenal__Eyl_2008_.tac.html

Taktiği denedikten sonra iyi veya kötü bildirimde bulunursanız çok sevinirm..Emeğe saygı..

Son güncelleme 03.09.2008, 17:57 tarihinde aLpR_14 tarafından yapıldı.

23_Semih ŞentüRK...

10_ALexandRo de SouZa...
  • Reklam
  •  
  • _aRshaviN_
    Kayitli Üye

• sonradan taktiği editleyip oyun alanını genişden dara çektim böylece dar alanda kısa paslarla hızlı tempoda çok etkili oluyor bir de hızlı oyunculara sahipsen kimse durduramaz dene ve gör derim başarısız olursan lutfen bildir;)

23_Semih ŞentüRK...

10_ALexandRo de SouZa...
  • DDT1
    Kayitli Üye

Takımı: Kahramanmaraşspor
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: _aRshaviN_

sonradan taktiği editleyip oyun alanını genişden dara çektim böylece dar alanda kısa paslarla hızlı tempoda çok etkili oluyor bir de hızlı oyunculara sahipsen kimse durduramaz dene ve gör derim başarısız olursan lutfen bildir;)

kardeş boş ver onu zaten adam 1 mesaj atmış:D bir de geçen senenin üyesi birde yaşı 2 yazıyor:D yok artık bence iyi bir taktik ve dediğin gibi dar alanda hızlı oyuncularsa kısa paslar seni gole götürür buna benzer bir taktiğim vardı sağolasın;) denicem
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting