• m_e_r_v_e
    Kapali Hesap

• arkadaslar ben fenerbahceye birinci sezonda sadece adriano yu alıp o da sakat diye(1yıl) 22 milyon euro aldım
      ikinci sezon:Gökhan Ünal:5.5milyon euro
      mehmet topuz:1.3milyon euro sakat diye 7ay
      emre belözoğlu:8.5 milyon euro
      nihat kahveci:5.0 milyon euro aldım 4 mac oynayıp 20 milyon euro ya Real Madrid kaptı
      hamit altıntop:bonservis bedeli ödemedim
  • Reklam
  •  
  • Cesc
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Solid Snake
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: m_e_r_v_e

arkadaslar ben fenerbahceye birinci sezonda sadece adriano yu alıp o da sakat diye(1yıl) 22 milyon euro aldım

Kardeş atmayalım ben de fenerbahçeyi alıyorum ve adrianoyu anca 3. sezonda getirebildim.Zaten sakat olsa da verebildiğin maaşı kabul etmez aynı zamanda büyük sakatlık yaşıosa yönetimin izin vermez o yüzden editörden hile yapmadıysan adriano hayal ilk sezon.

• Bence beşiktaşa 4.5 milyon dolara gelen ricardinho çok yıldız bir futbolcu ve bu futbolcuyu alan tigana birde unut mayalım ki Erturul SAĞLAM çok güzel bir yere çok güzel bir futbolcu aldı adıda K.Cisse süper tabiki Tello yu unutmayalım orta sahanın soluna mütiş bir transfer diyolar ama ben şayet Tellodan nefret ediyorum tabiki diatta'da güzel bir transfer ama K.Cisse den iyi değil.

[B][COLOR=Red]NOT:Bence en iyi transfer Ertuğrul Sağlam'ın tranfer ettiği K.Cisse'yle Tigana'nın transfer ettiği Ricardinho BEŞİKTAŞ Kulübünü ayakta tutuyor.
  • Reklam
  •  
  • Venom
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: aanll

Bence beşiktaşa 4.5 milyon dolara gelen ricardinho çok yıldız bir futbolcu ve bu futbolcuyu alan tigana birde unut mayalım ki Erturul SAĞLAM çok güzel bir yere çok güzel bir futbolcu aldı adıda K.Cisse süper tabiki Tello yu unutmayalım orta sahanın soluna mütiş bir transfer diyolar ama ben şayet Tellodan nefret ediyorum tabiki diatta'da güzel bir transfer ama K.Cisse den iyi değil.

[B][COLOR=Red]NOT:Bence en iyi transfer Ertuğrul Sağlam'ın tranfer ettiği K.Cisse'yle Tigana'nın transfer ettiği Ricardinho BEŞİKTAŞ Kulübünü ayakta tutuyor.

Yahu Football Manager'dan bahsediyoruz.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting