• ceemil
    Kayitli Üye

• ya hileyle oyuncuyu mutsuz yaparsın yada fenerbahçeyi favourite club yaparsın adam gelir ama arkadaslarında dediği gibi hilesiz,adamın sna ilk sene yüz vermesi kbl etmesi cok zor... bu arada bnd galatasaraya 2 sene snra ronaldoyu aldm.. diger adamların hepsi gençti bnd yetişip yıldız oldular onları saymıyorum
  • Reklam
  •  
  • m_e_r_v_e
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: ceemil

ya hileyle oyuncuyu mutsuz yaparsın yada fenerbahçeyi favourite club yaparsın adam gelir ama arkadaslarında dediği gibi hilesiz,adamın sna ilk sene yüz vermesi kbl etmesi cok zor... bu arada bnd galatasaraya 2 sene snra ronaldoyu aldm.. diger adamların hepsi gençti bnd yetişip yıldız oldular onları saymıyorum

geldi işte sana yalan borcum mu var
  • Solid Snake
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Venom

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: aanll
      Bence beşiktaşa 4.5 milyon dolara gelen ricardinho çok yıldız bir futbolcu ve bu futbolcuyu alan tigana birde unut mayalım ki Erturul SAĞLAM çok güzel bir yere çok güzel bir futbolcu aldı adıda K.Cisse süper tabiki Tello yu unutmayalım orta sahanın soluna mütiş bir transfer diyolar ama ben şayet Tellodan nefret ediyorum tabiki diatta'da güzel bir transfer ama K.Cisse den iyi değil.

[B][COLOR=Red]NOT:Bence en iyi transfer Ertuğrul Sağlam'ın tranfer ettiği K.Cisse'yle Tigana'nın transfer ettiği Ricardinho BEŞİKTAŞ Kulübünü ayakta tutuyor.

Yahu Football Manager'dan bahsediyoruz.

:D adam karıştırmış

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: m_e_r_v_e

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: ceemil
      ya hileyle oyuncuyu mutsuz yaparsın yada fenerbahçeyi favourite club yaparsın adam gelir ama arkadaslarında dediği gibi hilesiz,adamın sna ilk sene yüz vermesi kbl etmesi cok zor... bu arada bnd galatasaraya 2 sene snra ronaldoyu aldm.. diger adamların hepsi gençti bnd yetişip yıldız oldular onları saymıyorum

geldi işte sana yalan borcum mu var

tmm geldiyse gelmiştir bn acıkladm,sdc zor bi ihtimaldi ama olduysa olmustur
  • mali3535
    Kayitli Üye

• ua93berkay
    Kapali Hesap

• Reklam
  •  
  • MaddDogg
    Kayitli Üye

• 4 milyon dolar peşin 5 milyon dolar 24 ay içinde taksit bide sonraki satıştan %50 payla Fenerbahçe'ye Jo'yu getirdim taksidi bitmeden 1 sene oynatıp 32 milyon dolara Arsenal'e sattım

Son güncelleme 28.08.2007, 23:52 tarihinde MaddDogg tarafından yapıldı.
  • eray94
    Kayitli Üye

• ilk sezonda galatasaray a gonzalo huiguin i aldim
      tabi once 5=6 oyuncu satip para kazanmam gerekti

Son güncelleme 30.08.2007, 22:36 tarihinde eray94 tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting