• TaYFuN32
    Kayitli Üye

• ben ilk sezonda gs ye arango yu ve raul tamudo yu getirdim
      Yapilan Gaftir Çok Bİlen Yanilir B*k Yİyen Anirir
      Tok Ferd Acikir Hokkabaz Yaratir Kelİmelerİmİn Üzerİne DÖktÜĞÜm Sos KulaĞina YapiŞir ApiŞirsin!...
  • Reklam
  •  
  • 39anelka399kezman9
    Kayitli Üye

• [COLOR=RoyalBlue]yaa modifierle falan uğrasıp ne zevk alıyosunuz ki anlamıyorum..! ben fenerle ilk yılımda yani 100 yılımızda uefa kupasını aldım..daha sonra 2018 kadar beşiktaş,gençlerbirliği,eskişehirspor,kayserispor gibi farklı takımlarda mücadele ettim ve şimdi ise bi fenerliye yakışmaz ama galatasarayım ve şampiyonlar liginde final oynadım...
  • uaberq
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: 39anelka399kezman9

[COLOR=RoyalBlue]yaa modifierle falan uğrasıp ne zevk alıyosunuz ki anlamıyorum..! ben fenerle ilk yılımda yani 100 yılımızda uefa kupasını aldım..daha sonra 2018 kadar beşiktaş,gençlerbirliği,eskişehirspor,kayserispor gibi farklı takımlarda mücadele ettim ve şimdi ise bi fenerliye yakışmaz ama galatasarayım ve şampiyonlar liginde final oynadım...

nie bi fenerliye gsyi yönetmek yakışmasın bu sadece bi oyun ona göre konuşalım
  • SkyJacker.
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • fenerbahçe ile 2. sezonumda morientesi ve naldoyu getirdim (benfica - dc ) . morientes valencia hiç şans bulamıyordu ve zorda olsa aldım ama 3 maç sonra 6-7 ay sakatlandı :s . naldoda takıma uyum sağlayamadı o kadar para verip aldım ve elimde patladı :s
  • dodo1994
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ben fb ye 2. sezon vagner love'yi,Andres D'Alessandro'yu ve Alvaro Recoba yı aldım.vagner e 17.25,alessandro ya 14M,recoba ya 2.5M verdim.bi de 3.sezonumda runje yi bedelsiz olarak bjk den aldım.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting