• MrRondo
    Yama Yapimcisi

Takımı: Galatasaray AŞ

• Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Galatasaray, profesyonel futbolcu Sercan Yıldırım ve kulübü Bursaspor ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya vardı. Galatasaray, Sercan Yıldırım 5 yıllık anlaşma imzaladı.

Transfere ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nu gönderilen açıklama şöyle:

Bursaspor Kulübü oyuncularından Sercan Yıldırım ile 2011-2012 sezonundan başlamak ve son sezon Şirketimizin tek taraflı opsiyonunda olmak üzere 5 futbol sezonu için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre oyuncunun kulübü Bursaspor Kulübü'ne 3.000.000 EUR tutarında transfer ücreti ödenecek ve Musa Çağıran Bursaspor Kulübü'ne bedelsiz olarak verilecektir. Oyuncuya ise her sezon için 700.000 EUR sabit transfer ücreti ve her sezon için 8.500 EUR maç başı ücreti ödenecektir. Oyuncunun bir sezonda 30 ve daha fazla resmi müsabakada görev alması halinde takip eden sezona ilişkin sabit transfer ve maç başı ücretleri %10 arttırılarak ödenecektir.
      Twitter
      SCN FM 2011 KARİYER HİKAYELERİNİN EN ÇOK TAKİP EDİLEN KARİYERİ!!! TIKLA GÖZ AT :)
      TEK AŞK GALATASARAY!
      Rajon Rondo/LeBrOn JaMeS/Lukas Podolski/Lionel Messi/
  • Reklam
  •  
  • MrRondo
    Yama Yapimcisi

• Neo
    Administrator

• Cpt.MacTavish tarafından gönderilen mesaj
      Ben yayınlamıştım ama.

Resmi siteye haber girilmedikçe ayrı başlık açılmaz. Kesinleşmemiş transfer haberleri konusu ile birleştirilmiş senin açtığın konu.

----------

Çok fazla şey beklemiyorum Sercan Yıldırım'dan ama iyi bir yedek olur. Hareketlilik getirir o bölgeye.
  • OziLy
    Haber Editörü

Takımı: Fenerbahçe SK
  • MrRondo
    Yama Yapimcisi

• Bunu ekliyeyim.
      Sercan Yıldırım resmi Facebook sayfasından açıklamada bulundu.Yaklaşık 1 saat önce.Açıklama şu şekilde;

Türk futbol tarihinde devrim niteliği taşıyan şampiyonluğumuzda emeği geçen takım arkadaşlarıma ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Bursaspor taraftarına teşekkürü bir borç bilirim.Bugünlere gelmemde emeği geçen başta başkanımız İbrahim Yazıcı ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam olmak üzere Bursaspor idari ve teknik yönetimine minnettarlığımı sunarım.
      İlk günden başarı temennilerini eksik etmeyen Galatasaray taraftarına,Teknik Direktör Fatih Terim ile çalışacak olamamı sağlayan ve Galatasaraya transfer olmamda büyük emeği geçen başkanımız Ünal Aysal ve Galatasaray Sportif kordinatörü Bülent Tulun'a şükranlarımı sunarım.
      Twitter
      SCN FM 2011 KARİYER HİKAYELERİNİN EN ÇOK TAKİP EDİLEN KARİYERİ!!! TIKLA GÖZ AT :)
      TEK AŞK GALATASARAY!
      Rajon Rondo/LeBrOn JaMeS/Lukas Podolski/Lionel Messi/
  • Reklam
  •  
  • Crystal
    Kayitli Üye

• Sercan hakkında genel kitlede negatif bir görüş var ben aksine bence son derece potansiyelli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. FM dili ile konuşmak gerekirse bitiriciliği kötü olsa da 1990'lı ve önünde gelişimine yönelik çok süre var. Terim onun için iyi bir şans. Ayrıca hızı sayesinde forvet haricinde kanatlarda da kullanmak mümkün. Yerli rotasyonu için akıllı bir hamle. Daha önce konuşulan rakamlar ışığında 3.000.000 bonservisi için çok iyi bir fiyat bence ucuza kapattık diyebilirim, hayırlı olur inşallah.

Hiç bir zaman yalan söylemedim,
      Yalan söylerken bile doğruyu söyledim.
  • Hsynbb
    Özel Üye

• Sonradan girip oyuna hareketlilik kazandırabilecek bir oyuncu Baros'un Fatih hocaya göre bir forvet olmadığı görüşündeyim Elmander as forvetimiz olabilir.

FIFA 13 Origin : Huseyinbb

Facebook

Twitter

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting