• Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • (A) Milli Basketbol Takımı'nın aday kadrosu yarın açıklanacak.

Türkiye'nin ev sahipliğinde 28 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Basketbol Şampiyonası'nda mücadele edecek (A) Milli Takımı'nın aday kadrosu yarın açıklanacak.

Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, İstanbul, Ankara, İzmir ve Kayseri'de 24 ülke takımının katılımıyla organize edilecek 16. FIBA Dünya Şampiyonası'nda mücadele edecek (A) Milli Takımı'nın aday kadrosunun yarın Ataköy Sheraton Otel'de düzenlenecek toplantıyla açıklanacağı bildirildi.

(A) Milli Takım aday kadrosu ise 10 Temmuz tarihinde kampa girerek hazırlık çalışmalarına başlayacak.
  • Reklam
  •  
  • AnatoL
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• İŞTE MİLLİ KADRO!

Türkiye'nin ev sahipliğinde 28 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Basketbol Şampiyonası'nda mücadele edecek A Milli Takımı'nın aday kadrosu belli oldu..

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası aday kadromuz şöyle:

Cenk Akyol
      Cevher Özer
      Engin Atsür
      Ender Arslan
      Kerem Gönlüm
      Kerem Tunçeri
      Sinan Güler
      Oğuz Savaş
      Ömer Faruk Aşık
      Ömer Onan
      Semih Erden
      Fatih Solak
      Evren Büker
      Ersan İlyasova
      Hidayet Türkoğlu
  • Mr.Sagopa
    Kapali Hesap

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Mirsad Türkcan milli takımda oynayamıyormu?Eğer milli takımda oynuyabiliyorsa acaba neden yok?

Edit: Bazı kararlar bana göre yanlış.Bu sezon bir kere bile maç yapmamış Kerem Gönlüm kadroda yer alırken Mirsad,Kaya gibi isimler kadroda yer bulamamış.

• Mirsad'ı almıyorlar 2005'ten beri takım içinde bölünmelere yol açtığı sebebiyle.

Kaya Peker'i neden almazlar anlamıyorum.

Batu.S
      fenerbahçe ve galatasaray'ı tutanların
      taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar
      ve egemen ideolojileriyle örtüşür.Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"
  • Macauley
    Kapali Hesap

Takımı: Juventus
    • Mirsad Türkcan ve Kaya Peker'in de olması gerekirdi. Ama genel olarak iyi bir kadro çağırmışlar. En azından hayal kırıklığı yaşamayacağımızı düşünüyorum.
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Kaya Peker'e ne gıcığı var bu adamın çözemedim gitti. Onun dışında beklenen kadro zaten. Teknik ekibe de Rolando Blackman eklenmiş bu arada. Yakışır

Ayrıca Tanjevic'in açıklamasına göre kadroda bir de devşirme olma ihtimali kuvvetli;

Bogdan Tanjevic, devşirme oyuncu konusunda ise "Başarabilirsek bir yabancı oyuncuyu kadromuza katabiliriz. Bunun için adaylarımız da var ama bu kesin olacak diye bir şey yok" diyerek devşirme oyuncu oynatabileceklerinin ilk ciddi sinyalini verdi.

Tanjevic, oyuncunun pozisyonunun ise 1, 2 veya 3 numarada olacağını söyledi.

Aklıma Erwin Dudley geldi ama onun pozisyonu tutmuyor. Kinsey ihtimali ağır basıyor sanırım.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • tracymusty
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • çok ciddi bir 2 numara sıkıntımız var.ibrahim kutluay ve serkan erdoğan'dan sonra 2 numaraya bir türlü adam yetiştiremedik.2009 avrupa şampiyonasında da bunun sıkıntılarını çekmiştik.hatta turnuvaya elendiğimiz yunanistan maçında son topu oynayacak oyuncuyu bulamamış ve maçı kaybetmiştik.onun için bizi hücumda rahatlatacak bir ''2'' numaraya ihtiyacımız var.bunun içinde en uygun isim KİNSEY'dir.
  • Reklam
  •  
  • anti_rijkaard
    Kapali Hesap

Takımı: Galatasaray AŞ
    • semih erden yine saç baş yolduracak
      Rüştü Reçber : ''Rijkaard, kariyerimle oynadı''
      Servet Çetin : ''Rijkaard, keşke beni istemese''
      Uğur Uçar : ''Rijkaard, yüzüme bile bakmadı''
      Ricardo Quaresma : ''Rijkaard'ın olduğu yerde ben oynamam''

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting