• sibermegatron
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
      • AC Milan. (28 Temmuz 2012 Cumartesi, 02:21)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • merhaba arkadaşlar. fm2008 de yeni bi kariyere başladım. kulübüm milan. 2. sezonuma yeni basladım. ilk sezon hüsranla sonuclandı ve sadece italya kupasını kazanabildim. gol atmakta cok zorlanıyorum. oyuncularım cok iyi ama cok kötü oynuyor takım. lütfen bana taktik önerir misiniz? http://i48.tinypic.com/2m5kscm.jpg bu linkte takımımdaki oyuncular var. hangi oyuncuyu nereye koyiyim hangisini oynatiyim bunların cevabını bana verirseniz mutlu olurum. simdiden cok tesekkür ederim
  • Reklam
  •  
  • Peech
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Bence;
      Dida(GK)
      Lahm(DR) - Kompany(DC) - Nesta(DC) - Grimi(DL)
      Pirlo(DM) - Gattuso(DM)
      Nene(AMR)- Ribery(AML)
      Kaka(AMC)
      Pato(FC) - Lavezzi(FC)

Maldini'yi ya koç yap yada elinden çıkar çok yaşlı çünkü, Hücüm hattını sana bırakıyorum ama Gattuso'yuda oyun içinde duruma göre Javi Martinez ile değiştirir MC pozisyonuna çekerim. Nene ile Gourcuff'u değişmeli oynatırdım.

“1969′da içkiyi ve kadınları bıraktım. Hayatımda geçirdiğim en berbat 20 dakikaydı” George Best

Birinciysen birincisindir ikinciysen hiçbirşey.Bill Shankly

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting