• fbercan25
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • evet arkadaslar acıkögretime giden yeni başlayan varmı iki sene sonunda biryere giremeyince zorunlu olarak acıkögretime kayıt oldum bu sene baslıcagım giden ve elinde ders özetleri elinde olan varsa ( nette varmıs ama bulamadım ) paylasırsa iyi olur.Hemde zormuş gecmek tavsiyelerde bulunursalar cok iyi olur.
  • 03Gs1905
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Zor mu? Neremle güleceğimi şaşarım bak ben buna.. :D
      e-ogrenme.anadolu.edu.tr adresinden girerek derslerin anlatımlarını dinleyebilirsin.
      Ben sadece iki dersten borçlu geçtim.(Borç yiğidin kamçısıdır canım.. )/Davranış Bilimlerine Giriş ve Hukuğa girişten borçluyuz öderiz.
      Akademik danışmanlık derslerine ya da Eskişehir'e giderek fakültedeki tüm derslere girebilme gibi bir imkanın varsa kesinlikle git..
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
  • fbercan25
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: 03Gs1905

Zor mu? Neremle güleceğimi şaşarım bak ben buna.. :D
      e-ogrenme.anadolu.edu.tr adresinden girerek derslerin anlatımlarını dinleyebilirsin.
      Ben sadece iki dersten borçlu geçtim.(Borç yiğidin kamçısıdır canım.. )/Davranış Bilimlerine Giriş ve Hukuğa girişten borçluyuz öderiz.
      Akademik danışmanlık derslerine ya da Eskişehir'e giderek fakültedeki tüm derslere girebilme gibi bir imkanın varsa kesinlikle git..

:D tek korkum matematik bide iktisat digerleri anlayabildigim seyler muahsebede calıstıgım için cat pat yabancı degl ama mat heryerde kabusum lisede bile iktisatta grafikler fln kokuttu bni neyse sagol adresi bi inceleyim bide bu yorumda yuregime su serpti

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Mat hakatten kolay.Orta öğretim işleri.Kümeler,sayılar vs vs.
      İktisat karışık biraz ama o da kolay..
      Muhasebe bayağı kolay..
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting