• yunusinlove
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Ad:YUNUS

Ülke:TÜRKİYE

boy:184

kilo:74

güçlü ayak:sağ

Kariyerine aston villa (west midlands village)' de baslayan YUNUS ilk maçlara çıkamaması sürekli antremana çıksı onu kızdırıyordu.sabırsız bir oyuncuydu YUNUS.3-5 haftadan sonra yedeklere bir kaç haftadan sonra ise ilk 11'e girmeyi basaran YUNUS sevincliydi.burda iyi bir performans gösteren YUNUS yine sabırsızlığı ön plana çıkarak ilk devre transfer döneminde büyük takımlardan teklif beklerken fiyat olarak iyi,takımından da iyi takımlar teklif etsede ligdeki yerleri vb...Belli ki o takımını sevıyordu.ilk yarıyı Chealsea'nin arkasında 2. olarak bitiren Aston Villa golcüsünü de satmak istemiyordu.Onlarda biliyordu ki ilerde iyi bir futbolcu olacaktı YUNUS.Ligi 1. olarak tamamlayan ve FA CUP'ı müzesine yerleştiren aston villa sevincliydi.ama YUNUS artık gitmek istiyordu.Ve Chelsea, R.Madrid gibi büyük takımlardan teklif alan YUNUS Madri tekd'inlifine çok sevinmişti ancak fiyatı yükseltmesini istiyordu.son kez artk biraz daha yükseltsin derken teklif vermeyen Madrid başka golcülere gözünü dikmişti...

bu arada Rooney'i Barcelona'ya satan Manchester United gözünü onun yerine alabilecek 10 numara iyi çevik,hızlı,Berbatov'la anlaşabilecek bir Forvet arıyordu ve rakibi Chelsea'nin istediği YUNUS'u almak için kesenin ağzını açtı.YUNUS yine Manchester United'ın verdiği teklifi yükseltmeye çalısırken en düşük fiyata 930(s) Manchester United 10 numaralı formasını giydi...

Bir çok ödül kazanan YUNUS Manchester United formasını terletecekti artık... şu an oydağı 25 maçta 51 gol 25 assist yaptı ve 2 de sarı kartı var.YUNUS agresif bir oyuncu ve Aston Villa'da da 5 sarı kartı verdı kariyerinde kariyerinde toplam 7 sarı kartı var.:) Ve şu an kariyerin de 98 golü bulunan ve 43 adette assisti bulunmaktadir...Manchester United'Dan artık ayrılmak istediğini Manchester'lı yöneticilere belirten YUNUS,La Liga'ya gitmek istediğini de belirtti.Artık o Barcelone veya R.Madrid formasını terletmek istiyor.

• yunusinlove
    Kayitli Üye

• isinho_7
    Kayitli Üye

Takımı: Manchester United FC
    • Adını ilk burda duydum ama umarım Mesut Özil Gökhan İnler Eren Derdiyok Serdar Taşçı Mehmet Sholl Leon Osman vs. gibi oyunculara olduğu gibi başka ülkelere kaptırmayız

K-R-A-L-E-X
      Mamadou Niang
      Viorel Moldovan
      Şeytan Rıdvan Dilmen
      Pierre Van Hooijdonk Bu kalp seni unutur mu
  • Marsis
    Kayitli Üye

• isinho_7 tarafından gönderilen mesaj
      Adını ilk burda duydum ama umarım Mesut Özil Gökhan İnler Eren Derdiyok Serdar Taşçı Mehmet Sholl Leon Osman vs. gibi oyunculara olduğu gibi başka ülkelere kaptırmayız

Arkadaş işi biraz fazla ciddiye almış sanırım .Kardeş bu sadece bir oyun,farkındasın demi?

Zlatan™

Marsis Avatar Dünyası-Dev Barcelona Arşivi Yayında !
  • yunusinlove
    Kayitli Üye

• vala anlamadım kardeşim kendi kariyerim kendi ismim yani ahmet mehmet mi olcaktı

• yunusinlove
    Kayitli Üye

• Tunch1992 tarafından gönderilen mesaj
      DALGA GEÇİLMESİN ARKADAŞLA:D:D:D:D

xD xD
  • isinho_7
    Kayitli Üye

Takımı: Manchester United FC
    • Marsis tarafından gönderilen mesaj
      isinho_7 tarafından gönderilen mesaj
      Adını ilk burda duydum ama umarım Mesut Özil Gökhan İnler Eren Derdiyok Serdar Taşçı Mehmet Sholl Leon Osman vs. gibi oyunculara olduğu gibi başka ülkelere kaptırmayız

Arkadaş işi biraz fazla ciddiye almış sanırım .Kardeş bu sadece bir oyun,farkındasın demi?

Bilmiyodum ya nerden bileyim ama oyunda olsa yine farklı milli takıma gider bence resim falan konsa anlardım ama bana da biraz garip geldi öyle biri olsa duyardım hata bende arkadaşa başarılar

K-R-A-L-E-X
      Mamadou Niang
      Viorel Moldovan
      Şeytan Rıdvan Dilmen
      Pierre Van Hooijdonk Bu kalp seni unutur mu
  • Marsis
    Kayitli Üye

• Bilmiyodum ya nerden bileyim ama oyunda olsa yine farklı milli takıma gider bence resim falan konsa anlardım ama bana da biraz garip geldi öyle biri olsa duyardım hata bende arkadaşa başarılar

Kardeş sayende baya güldüm ya,ağzına,klavyene sağık,hakkını helal et

Zlatan™

Marsis Avatar Dünyası-Dev Barcelona Arşivi Yayında !

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting