• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Galatasaray Kulübü eski başkanı Adnan Polat, hakkında açılan davadan beraat etti.

'Kayıp 1 Milyon Dolar Davası' daha ilk duruşmada sonuçlandı ve Galatasaray eski Başkanı Adnan Polat, beraat etti!

Hakkında 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Adnan Polat'ın duruşması İstanbul 40. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü.

Polat, Bülent Tulun'un kendisine yazdığı mektupla ortaya çıkan kayıp 1 milyon dolarla ilgili olarak hakim karşısına çıktı. Galatasaray'ın eski Başkanı, "Hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanmakla" suçlanıyordu.

Şike soruşturması kapsamında Galatasaray kulübünde aramalar yapılmış ve muhasebe kayıtlarında 1 milyon doların kaydına ulaşılamamıştı.

Polat ise tespit edilemeyen 1 milyon doların eski oyuncu Rigobert Song'a verildiğini öne sürmüştü.

Fenerbahçe'nin talebine ret

Adnan Polat hakkında açılan davada, Fenerbahçe'nin "müdahillik" talebi 'suçtan zarar görmedikleri' gerekçesiyle reddedildi.

TARAFTARLAR İLE GÜVENLİK ARASINDA GERGİNLİK VE TARTIŞMA ÇIKTI

Mahkeme salonunda taraftarlar "Büyük Başkan" diye tezahürat yapınca güvenlik mensupları "Burası stat değil mahkeme" diyerek müdahale etti. Gerginlik 10 dakika sürdü ve sonra yatıştı.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • DoHaVO
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • O sene şampiyonluğun masabaşı oyunlarla elimizden alınmasına rağmen müdahillik talebimiz kabul edilmiyor ve kulübümüzün hesaplarında geçen seneye dair hiçbir açık ve usûlsüzlük olmamasına rağmen adamlar mali açıklardan şike teşvikten yargılanıyor??Birde Adnan Polat'a hazır başlamışken bunca zaman yaşatılan sıkıntılar sebebiyle devlet resmi bir özür dileyip 1 milyon da tazminat ödeseymiş iyiymiş..Tekrar söylüyorum bu ülkede adalet sadece kadın adıdır.
  • AhKan
    Kayitli Üye

• DoHaVO tarafından gönderilen mesaj
      O sene şampiyonluğun masabaşı oyunlarla elimizden alınmasına rağmen müdahillik talebimiz kabul edilmiyor ve kulübümüzün hesaplarında geçen seneye dair hiçbir açık ve usûlsüzlük olmamasına rağmen adamlar mali açıklardan şike teşvikten yargılanıyor??Birde Adnan Polat'a hazır başlamışken bunca zaman yaşatılan sıkıntılar sebebiyle devlet resmi bir özür dileyip 1 milyon da tazminat ödeseymiş iyiymiş..Tekrar söylüyorum bu ülkede adalet sadece kadın adıdır.

Sakin ol genç.Tüm Türkiye biliyor ki o sene Galatasaray'ın otobüsüne benzin alacak parası yoktu.Futbolcular'a para ödeyemeyen insalanlar hangi yüzle şike yapmaya kalakabilirler ki.Böyle bir şey en önce futbolculara ayıp olur.O sene Fb 2 maç elle attığı goller ile kazandı.Rize ve Konya maçları.Galatasaray ise çoğu maç hakemler ile savaştı resmen.O seneyi izlemeden gelip yorum yapmayın.
      11 KEİTA
  • Hsynbb
    Özel Üye

• DoHaVO tarafından gönderilen mesaj
      O sene şampiyonluğun masabaşı oyunlarla elimizden alınmasına rağmen müdahillik talebimiz kabul edilmiyor ve kulübümüzün hesaplarında geçen seneye dair hiçbir açık ve usûlsüzlük olmamasına rağmen adamlar mali açıklardan şike teşvikten yargılanıyor??Birde Adnan Polat'a hazır başlamışken bunca zaman yaşatılan sıkıntılar sebebiyle devlet resmi bir özür dileyip 1 milyon da tazminat ödeseymiş iyiymiş..Tekrar söylüyorum bu ülkede adalet sadece kadın adıdır.

Masabaşı oyun derken pişti,poker falan mı?

FIFA 13 Origin : Huseyinbb

Facebook

Twitter
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Hsynbb tarafından gönderilen mesaj
      DoHaVO tarafından gönderilen mesaj

Masabaşı oyun derken pişti,poker falan mı?

Yok masa tenisinde de yenmiştik feneri o sene.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Canio Di
    Kayitli Üye

• O sene eğer şampiyonluğu aldıysak bu bir mucizedir ancak fenerbahçe gibi o insanlarında aklı sadece masabaşında olduğu için böle düşünmeleri gayet normaldir

Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır.
  • ByMCM
    Kayitli Üye

• Canio Di tarafından gönderilen mesaj
      O sene eğer şampiyonluğu aldıysak bu bir mucizedir ancak fenerbahçe gibi o insanlarında aklı sadece masabaşında olduğu için böle düşünmeleri gayet normaldir

Zaten tek şikeci Fener , diğerleri sütten çıkmış ak kaşık böyle düşünmeye devam edin...
  • ReloadedRevolution
    Kayitli Üye

• ByMCM tarafından gönderilen mesaj
      Canio Di tarafından gönderilen mesaj
      O sene eğer şampiyonluğu aldıysak bu bir mucizedir ancak fenerbahçe gibi o insanlarında aklı sadece masabaşında olduğu için böle düşünmeleri gayet normaldir

Zaten tek şikeci Fener , diğerleri sütten çıkmış ak kaşık böyle düşünmeye devam edin...

bu mesajı son 10 sene için(geçen sene dahil)kabul etmiyorum,
      niye etmiyorum,

geçen sene alnımızın akıyla şampiyon olduğumuz için kabul etmiyorum, gerekçeli kararlar açıklanınca daha rahat göreceğiz.

10 sene öncesine kadar zaten her sezon her takım her pisliğin içine girmiş tüm spor kamuoyunun anlattıkları öyle
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting