• VoMiT
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
      •  (11 Ekim 2005 Salı, 20:43)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • oyunu indirdiiniz torrent sitesini atabilirmisiniz
  • Reklam
  •  
  • pharoah1907
    Kayitli Üye

•  (12 Ekim 2005 Çarşamba, 10:05)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Torrent sitesi yasak. neredeyse tüm torrent sitelerinde var...
  • kingsbladee
    Kayitli Üye

•  (12 Ekim 2005 Çarşamba, 11:36)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • oyunu avcılarda alan varmı ?
  • HellscreaM
    Kayitli Üye

•  (13 Ekim 2005 Perşembe, 14:38)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Avcılarda merkezde carsılarda oluyor genelde seyyarlarda olabilir
      Ayrıca dvd versiyonu ne zaman cıkar ya dvdsini almak istiyorum zaten su an oyun bakımından doluyum WoW+BW2 felan
  • goti
    Kayitli Üye

•  (17 Ekim 2005 Pazartesi, 14:26)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • bu oyun bi harika yıllar önce bir yazılım veya yanılmıyosam bir bilgisayar parçasıydı onunla hediye gelmişti 97 de öyle tanışmıştım bu oyunla bu günlerde çıkardığı bu son oyuınu ile harikalar yaratmış bence.serinin 2. oyunundan sonra çıkan tüm taklitlerini aldım en babası bile onun kadar sarmadı.3 oyunu aldım ve yıllar sonra ilk defa bir strateji oyunu benim günlerdir sabahlamama neden oluyo.üstelik bu oyun yine ve yeniden AGE OF EMPİRES oldu.bu da bu oyunun gerçekten bir efsane olduğunu gösteriyor fazlasıyla.üstelik düşük sistemlerde bile inanılmaz güzel neticeler alınması da cabası.çünkü bir çok yeni oyun bu konuda sınıfta kalmıştı.kasım kasım kasılıyodu düşük sistemlerde ama bu oyun kalitesini bu alanda da konuşturmuş adeta.orjinali alınası bir şaheser
  • ozon
    Kayitli Üye

Takımı: Chicago Fire
      •  (17 Ekim 2005 Pazartesi, 22:29)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: goti
      bu oyun bi harika yıllar önce bir yazılım veya yanılmıyosam bir bilgisayar parçasıydı onunla hediye gelmişti 97 de öyle tanışmıştım bu oyunla bu günlerde çıkardığı bu son oyuınu ile harikalar yaratmış bence.serinin 2. oyunundan sonra çıkan tüm taklitlerini aldım en babası bile onun kadar sarmadı.3 oyunu aldım ve yıllar sonra ilk defa bir strateji oyunu benim günlerdir sabahlamama neden oluyo.üstelik bu oyun yine ve yeniden AGE OF EMPİRES oldu.bu da bu oyunun gerçekten bir efsane olduğunu gösteriyor fazlasıyla.üstelik düşük sistemlerde bile inanılmaz güzel neticeler alınması da cabası.çünkü bir çok yeni oyun bu konuda sınıfta kalmıştı.kasım kasım kasılıyodu düşük sistemlerde ama bu oyun kalitesini bu alanda da konuşturmuş adeta.orjinali alınası bir şaheser

arkadaş sisteminin özellikleri nedir acaba benim 256 ram ve 64 mb ge force 4 mx ekran kartında çalışabirirmi seninki bundan ner kadar iyi ..
      ÇÜNKÜ BENDE BİR AGE OF HASTASIYIM WE OYUN ÇIKALI KAÇ GÜN OLDU HALA OYNAYAMADIM DELİRİCEM
  • Zombie
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
      •  (17 Ekim 2005 Pazartesi, 23:03)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Microsoft bu sefer komple grafiklere kasmış görüntüler mükemmel ve yüksek bir sistem istiyor.Oyunda ottoman yani osmanlılarda var ama benim kanım bu oyuna hiç ısınamadı nedense hele ekranın yarısını kaplayan menü iyice kafamı bozdu varmı böyle birşey ya ?Alın oynayın bakın ama fazla birşey beklemeyin ,bence oyun iyice stratejiden çıkıp tekdüze hale gelmiş.

•  (17 Ekim 2005 Pazartesi, 23:19)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Daha alamadım ama inşallah alacam
  • Reklam
  •  
  • goti
    Kayitli Üye

•  (18 Ekim 2005 Salı, 13:39)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • o ekranın yarısını kaplayan menü için minimize seçeneği var options ayarlarında ve eskisi gibi küçülüyo ve düzeliyo bu sorun.....birde şunu belirteyim oyunun grafik optimizasyonu çok iyi hatta görülmemiş düzeyde.bu da demek oluyor ki hiç bir sistemi zorlamıyor sadece teknolojinin nimetlerinden o derece faydalanıyosun.ama oyuncular üzülmesin en düşük ayarlar bile eski serilerden kat kat üstün:).bu arada bende iki pc var.biri p 3 1.ghz 256 ramli ve 9600 xt li ekran kartı olan;bunda oyunun detaylarını fullediğimde 2-3 saat sorunsuz ve çok az kasılmalar ile(oyunu etkilemedi)ve müthiş grafiklerle oynanıyor oyun.ancak bir süre sonra pc felç geçirebiliyor ve soğutmak gerekiyor:D.diğer sistem ise p 4 3.2 1024 ram ve 6800 ultra olan;bunda oyunu yayınlanan screenlerden farksız görüntü kalitesi ile oynadım ve kusursuzdu.ben sistem gereksiniminden bahseden arkadaşa cevap olarak:oyunu 1.ghz işlemcili 256 ramlı ve elindeki ekran kartı ile(yenisini artık al beee:D)en düşük detaylarda oynayabileceğini düşünüyorum.ama ne şartlarda olursa olsun oynanmalı derim ben....
  • ceyo91
    Kapali Hesap

•  (29 Kasım 2005 Salı, 00:10)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Benimki;
      Windows XP Professional
      P4 1.6 Ghz İşlemci
      512 Mb Ram Bellek
      128 Omb Ram NVIDIA GEFORCE FX 5200 Ekran Kartı
      40 GB Harddisk
      Direct 9.0X
      Rahat oynarım heralde tek sorunum işlemci düşük bence-ekran kartını 256 yapcam yakında:)

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting