• Reklam
  •  
  • Die Föhlen
    Kayitli Üye

Takımı: VfL Borussia Mönchengladbach
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Şekip ayıp etti. Zamanında Ahmet Çakar'ın ofisine gelip ondan yardım etmesini falan dile getirdi fakat bunun da sebebi şu ki zamanında bey falandık şimdi Şekip diyorsun işin düşünce mi sıfat geliyor tarzı konuşması haklıydı.
      Ahmet Çakar'a madde falan kullanıyor demesi yanlıştı.
      Ahmet Çakar'ın ilk defa bu kadar ters köşe oldugunu gördüm. Dili damağı kurudu boğazı düyümlendi sinirden ağlayacak raddeye gelip boğazı kurudu. Şekip ise tınlamıyor edasıyla he deyip geçip hiçbir şekilde üslubunu değiştirmeden bey lafını kullanarak her soruya net cevaplar vererek karşı tarafı bu hale getirdi. Olayın buralara gelmesini sağlayacakta hiçbirşey yoktu saçma sapan büyüdü olay.
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Adamlar içeride Lig TV'sine kadar izliyorlardı. İçeride diye nasıl izlemez yasak mı varmış...

Maalesef oltaya gelen Ahmet Çakar oldu. Şekip Musturoğlu adeta ta...k geçti desek yeridir Ahmet Çakar'ın hakaretleri yetmedi. Adam kızıştırmak için hanımı hakkında bile ileri geri konuştu.
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Ya kardeşim futbol için kalp kırmaya değer mi? Burada beni tanıyab tanır ben de çok mücadele veriyorum ama konuştuğumuz orada kalır.
  • burc ugur
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Dehşetmiş

Ahmet Çakar : Sen ak sütten çıkmış bir kaşıksın (Normalde sen sütten çıkmış bir ak kaşıksın demesi lazımdı)

Şekip Mosturoğlu : Evet öyleyim :D:D

--

Şekip Mosturoğlu : Bikini giydin mi ? Bikini

Ahmet Çakar : Duymazlıkdan geliyor..

★★★★FENERBAHÇE SK★★★★

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting