• Highlander
  Kayitli Üye
  Kayıt: 25-08-2011
  Yaş: 26
  Mesajlar: 1446
  Takımı: Beşiktaş JK
  • Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., KAP'a Allan McGregor ile ilgili bir açıklama gönderdi.
   Şirketten yapılan açıklama şöyle:

   “Kaleci Allan Mcgregor ile 2 yıllığına (2013-2014 sezon sonuna kadar) yıllık 1.200.000. Euro garanti ücrete anlaşma sağlanmıştır.”   Yeni transferimiz Allan McGregor, Beşiktaşımız'ın başarısı için elinden geleni yapacağını söyledi.
   Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde sağlık kontrolünden geçen Allan Mcgregor, Türkiye'deki ilk açıklamalarını BJK TV'ye yaptı.
   Allan Mcgregor, sağlık kontrolünün ardından şöyle konuştu: "Açıkçası bir önceki kulübüm Glasgow Rangers'ın küme düşmesinden sonra serbest kaldım. Daha sonra Beşiktaş benimle ilgilendi ve şimdi buradayım. Tabii ki heyecanlıyım. Burası büyük bir kulüp, gelenekleri var. Stadyumu dolduran ve destekleyen büyük taraftarları var. Bu da beni heyecanlandırıyor. Aslında bu benim için yeni bir iddia yeni bir hedef ve açıkcası ben buna hazırım."

   Allan Mcgregor taraftarlarımızın heyecanını ve takıma olan desteğini bildiğini belirtti ve şunları söyledi:
   "Buraya gelmeden önce taraftarları televizyonda gördüm. Zaten genel olarak Türk taraftarların ne kadar iyi atmosferler oluşturduğunu biliyorum ve çok heyecanlıyım."

   Yenilmekten hoşlanmadığını ve takımı için sahada her şeyini verdiğini ifade eden Mcgregor, "Ben sahada her şeyimi veririm. Yenilmekten hoşlanmam ama sanırım bu her zaman güzel bir özellik. Tüm mücadelemi Beşiktaş için sergileyeceğim ve umarım en iyisini yaparım" dedi.

   BASIN ÖNÜNDE İMZA TÖRENİ

   Bu arada Allan Mcgregor, 27 Temmuz Cuma günü saat 14.30'da Futbol Komitesi Başkanımız Tamer Kıran'ın da katılımıyla basın önünde sözleşme imzalayacak.
   ________________________
   Beşiktaş | Manchester United
 • Reklam
 •  
 • Piazon
  Kayitli Üye


  Kayıt: 20-12-2009
  Yaş: 26
  Mesajlar: 8012
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Beşiktaş'a McGregor müjdesi

   Beşiktaş Kulübü, İskoçya'nın Glasgow Rangers takımından transfer edilen kaleci Allan McGregor'un lisansının alındığını duyurdu.

   Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, basında, McGregor'un lisansıyla ilgili problemler olduğuna dair haberler çıktığı hatırlatılarak, şöyle denildi:

   "Kulübümüzün daha önceden de açıklamış olduğu üzere, normal prosedürden farklı olarak FIFA nezdinde yapılan temaslar sonucunda Allan McGregor'un lisansı alınmıştır. Futbolcumuza olan inancımızı bir kez daha tekrarlıyor ve böyle önemli konularda basın mensubu arkadaşların daha özenli davranmalarını bekliyoruz."


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting