• Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: 35_toll

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Neo
      Bilinen şeyler için anket açmaya gerek var mı sence? Saçma sapan mesajlar yazmaya devam edersen ceza alacaksın. 4 sene önceki hatalı başlık konusuna bile tarihe bakmadan hatalı başlık yazıyorsun gelip burada saçma sapan bir mesaj yazıyorsun. İyisin değil mi?

Bu kadar öfkenin nedenini anlayamadım doğrusu. Bilinen şeyler için demişsin. Benim çevremde Amerikan Güreşi'nin gerçek olduğunu savunan en az 30 kişi var. Eminim bu forumda da vardır. 4 sene önceki başlık için katılıyorum. O zaman Forum'da üye olmadığımdan dolayı o zamanın kurallarını bilemeyeceğim orada haklısın.

Öfkem yaptığın tutarsız davranışlar için. Bilmek istiyorsan açıklayayım. Amerikan Güreş'inin bir şov olduğunu bilmen lazım. Yapılan vuruşların hiç biri gerçek darbe değil. Dikkatli izlersen anlarsın. Bunu ayırd edemeyecek kadar cahil olmadığını varsayıyorum. Özellikle bunu çalışıyorlar show'a çıkmadan önce bu kişiler.
  • Reklam
  •  
  • 35_toll
    Kapali Hesap

• Alıntı:

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: 35_toll
      <div class="forum_alinti1"><div class="forum_alinti2">Alıntı:</div><div class="forum_alinti3"><fieldset class="forum_alinti4"><div class="forum_alinti5">Orjinal Mesajı Yazan: Neo
      Bilinen şeyler için anket açmaya gerek var mı sence? Saçma sapan mesajlar yazmaya devam edersen ceza alacaksın. 4 sene önceki hatalı başlık konusuna bile tarihe bakmadan hatalı başlık yazıyorsun gelip burada saçma sapan bir mesaj yazıyorsun. İyisin değil mi?

Bu kadar öfkenin nedenini anlayamadım doğrusu. Bilinen şeyler için demişsin. Benim çevremde Amerikan Güreşi'nin gerçek olduğunu savunan en az 30 kişi var. Eminim bu forumda da vardır. 4 sene önceki başlık için katılıyorum. O zaman Forum'da üye olmadığımdan dolayı o zamanın kurallarını bilemeyeceğim orada haklısın.
      </div></fieldset></div></div>

Öfkem yaptığın tutarsız davranışlar için. Bilmek istiyorsan açıklayayım. Amerikan Güreş'inin bir şov olduğunu bilmen lazım. Yapılan vuruşların hiç biri gerçek darbe değil. Dikkatli izlersen anlarsın. Bunu ayırd edemeyecek kadar cahil olmadığını varsayıyorum. Özellikle bunu çalışıyorlar show'a çıkmadan önce bu kişiler.

Ben zaten onların gerçek olduğuna inanıyorum demedim. Çevremde bunlara inanan kişiler var. Onlarla da usulünce tartıştık bu konuyu. O yüzden tartışma konusu olabilir diye bir Öneri'de bulundum.

• 35_toll
    Kapali Hesap

• Alıntı:

Önerin kabul edilmedi o zaman.

Tamam. İlginiz için teşekkürler..

• Milli Takımımızın Başına Kim Geçsin?

Ertuğrul Sağlam
      Luciano Spalletti
      Mircea Lucescu
      Roberto Mancini
      Graeme Souness
      Arthur Zico
      Sven-Goran Eriksson
      Ersun Yanal
      Diğer

NOT:Alıntıdır (http://www.fanatik.com.tr)

• Herkeze merhaba!
      Ben 3-4 senedir bu siteyi takip ediyorum ama online maçlara yeni katılmak istiyorum.Fifa ve PES oyunlarını PC versiyonlarının neredeyse 5 senedir orjinalleri mevcut.Liglere nasıl katılabilirim bu sitede veya nasıl lig yapabiliriz.Yardım ederseniz sevinirim.
  • star_ua_kewell
    Kayitli Üye

• Reklam
  •  
  • BJ 2 Dollar
    Futbol Forum Cezali

Takımı: Trabzonspor
    • Favori Rock Bandınız güzel bir anket olabilir.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting