• Ozzy_AFR
  Kayitli Üye
  Kayıt: 29-12-2005
  Yaş: 31
  Mesajlar: 2437
  Takımı: Antalyaspor
  • Antalya B. B.'nin 3 ABD'lisi geldi


   BEKO Basketbol Birinci Ligi'ne iddialı şekilde hazırlanan Antalya Büyükşehir Belediyespor'un ABD'li oyuncuları Aaron Pettway, Cartier Martin ve Richardo Marsh Antalya'ya geldi.

   İstanbul'da fikstür çekiminde bulunan Genel Menajer Doğan Hakyemez'le buluşan ve birlikte Antalya'ya gelen ABD'liler, iddialı açıklamalarda bulundu. Antalya Büyükşehir Belediyespor'u ligde zirveye taşımak için geldiklerini söyleyen siyahi oyuncular, "Türkiye'de olmaktan dolayı çok mutluyuz. Yeni takımımızda elimizden gelenin en iyisini yapıp, taraftarımızı mutlu etmeye çalışacağız" dedi.

   Doğan Hakyemez ise yabancı oyuncuların sağlık kontrolünden geçirilmesinin ardından takıma dahil olacaklarını söyledi. Hakyemez, "9 Ağustos'tan itibaren tam kadro halinde çalışmaya başlayacağız. 13 Ağustos tarihinde ise kamp için Almanya'ya gideceğiz. Yabancı oyuncularımızdan en iyi şekilde yararlanacağımızı umut ediyorum. Onları uzun bir izleme döneminden sonra aldık. Kendileri ile 1 yıllık mukavele yaptık. Fakat bu süreyi uzatacağız. Antalya Büyükşehir Belediyespor, yeni sezonda Türkiye'nin en renkli takımı olacaktır" diye konuştu.


   Son güncelleme 08.08.2007, 15:19 tarihinde _oZn_AfRiCaNisM tarafından yapıldı.

   ________________________
   ANTALYASPOR!!!
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting