• Azalea
    Kapali Hesap

Takımı: Kansas City Wizards
    • İspanyol medya kuruluşu Sport'a göre Neymar Jr., eski takım arkadaşları Lionel Messi ile Luis Suárez'in ve eşi Sofía Balbi'nin Punta de Este'deki 10 yıllık yıldönümünü kutlamak için Uruguay'da.

Üçlü, tüm Avrupa'daki en korkulan saldırılardan birini oluşturmak için FC Barcelona'ya bağlandı.

2017'de Paris Saint-Germain'e verdikleri bir oyunun kabusu, Katalan kulübünün UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 4-0 açığı döndüğü ve dönüş bacağında Camp Nou'da 6-1 kazandığı hatırlanabilir.

Barcelona'da Lionel Messi için parlak bir yıl daha geçti.
      Katalan devlerinin sezonun başlarında La Liga unvanını kazanmasına yardım etti ve istismarları onun bu sezon altıncı Ballon d'Or'u kazandığını gördü.

Messi, tüm zamanların en iyi futbolcusu olarak kabul ediliyor ve Barcelona yıldızının sansasyonel istismarları, kariyeri boyunca 34 kupa kazandığını görüyor.
      Ve 2020'de işler onun için daha da iyi olabilirdi.

Barcelona, Ocak transfer penceresinde havai fişek beklemiyor, ancak Lionel Messi sözleşmesinde 18 ay kaldı.

Neymar için Barselona'ya dönüş, Lionel Messi'nin kalış süresini uzatırken yapacağı bazı taleplerden biridir.

Arjantin, Nou Kampı'nda büyük miktarda güç veriyor ve sözleşmesinde seçmesi durumunda vazgeçmesine izin veren bir maddeye sahip.

Lionel Messi, Neymar'ı Barca renklerinde görmek istediğini söyleyen bir oyuncu.

“Bazı insanların buna karşı olduğunu anlıyorum ve olan her şeyi ve bizi nasıl terk ettiğini göz önünde bulundurarak normaldir, ancak bunu sportif bir seviyede düşünerek, Neymar benim için dünyanın en iyi oyuncularından biri” dedi.

Nou Camp efsanesi Rivaldo bu ayın başlarında PSG'nin Lionel Messi'nin yerini alabilecek tek oyuncu olduğunu iddia etti.

Betfair, "Messi sonsuza kadar sürmeyecek. Bir gün final maçı gelecek ve futboldan ayrılacak."

“Şimdi fark yaratıyor, gol atıyor… ama asıl rolünü oynayabilmek için başka bir oyuncuya sahip olmalısınız.

"Sadece bir oyuncu Barcelona'daki Messi'nin yerine geçebilir ve o oyuncu Neymar'dır.

"Barselona'dan ayrılmak yanlıştı, ama geri dönerse Messi'nin yaptığı gibi fark yaratabilecektir."

Ernesto Valverde, ante'yi 182 milyon £ değerinde ilginç bir nakit artı oyuncu anlaşmasıyla yükseltti.

Ancak, her iki tarafın da nakit parayla yığılması nedeniyle bir transfer çizgiyi geçemedi.

"Diğer kulüplerin de PSG ile müzakere ettiğini biliyorum. Müzakereler sırasında Neymar PSG'den sadece Barca ile müzakere etmesini istedi. Sadece Barca'ya katılmaya karar verdi.

"Neymar yapması gerekeni yaptı, kulübüne kararını anlattı, mümkün olan her şeyi yaptı, ama bu yıl PSG'de oynayacak."

Barselona, gelecek yaz Paris Saint-Germain'den Neymar'a başarılı bir şekilde ulaşabilecek mi?
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting